Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

Moj problem sa Seseljem... Zapravo vrhunac moje mrznje prema Seselju datira od 1997. i one hajke koju je vodio protiv one porodice iz Zemuna koja je isla toliko daleko da je stavljao slike sedmogodisnjeg deteta na naslovnu stranu Zemunskih novina. Sta ti mislis o tome, onako, cisto eticki? Ima li smisla vucarati maloletno dete po novinama zarad pravdanja opstinskih resenja?
Ја сам тада био малолетан, и заиста нисам упознат са детаљима.Али мислим да је читав случај исфабрикован као и оно са зарђалим кашикама.Волео бих најпре да видим те новине па да донесем суд.
Link to comment
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

Можеш то да назовеш и магијом. (холивудска култура, као и поп-рок-техно култура, и јесу нека врста магије)Људи продају своју интимност за новац. Није сад битно колика количина новца је у питању, свако од присутних у ВБ има своју цену због које пристаје да му се одузме приватност.
Rock je magija, you got that right. Ok, dakle nacija zaviruje u intimu svojih prosečnih partikula i time se zaglupljuje?! Srbomržče! Pitam te sve ovo jer sam zapazio da entocentrici naročito često nisu naklonjeni ovom šouprogramu, a ne shvatam do kraja zašto.
Има. wub.gif
Ivana Žigon jeftino našminkana, drži se za susi? We are doomed.. Edited by mojo
Link to comment
Ја сам тада био малолетан, и заиста нисам упознат са детаљима.Али мислим да је читав случај исфабрикован као и оно са зарђалим кашикама.Волео бих најпре да видим те новине па да донесем суд.
Ok, sad su neke stvari malo jasnije...A u čemu nije problem sa zarđalim kašikama? I uopšte šta je ovde normalno? Ako je tebi sve to OK, onda ništa...
Link to comment
Ја сам тада био малолетан, и заиста нисам упознат са детаљима.Али мислим да је читав случај исфабрикован као и оно са зарђалим кашикама.Волео бих најпре да видим те новине па да донесем суд.
nezgodno. ja sam ih gledala s prozora. nisu mi trebale nikakve novine <_< rekoh ti ja. vojvoda ce ti poljuljati celovechernju slavu koju si stekao ovde. shteta.
Link to comment
nezgodno. ja sam ih gledala s prozora. nisu mi trebale nikakve novine <_< rekoh ti ja. vojvoda ce ti poljuljati celovechernju slavu koju si stekao ovde. shteta.
Иако сам тада био малолетан доста читам.На пример, имам читав стенограм чувеног дуела Баровић-Шешељ и сви аргументи су били на Шешељевој страни.Шта више, Шешељ је тада прочитао имена Муслимана и Хрвата којима је ДОДЕЛИО станове у Земуну. :wub: Имам проблем са људима којима не можеш објаснити све и да им нацрташ.Ево неки лик је одгледао Минимаксовизију и стварно мисли да је Шешељ својим четницима "давао пилуле од којих не спавају већ само кољу" :lol: а наравно у питању је била пародија на партизанско-комунистичко виђење четника.А те Земунске новине стварно нисам видео и не могу да коментаришем.
Link to comment
Иако сам тада био малолетан доста читам.На пример, имам читав стенограм чувеног дуела Баровић-Шешељ и сви аргументи су били на Шешељевој страни.Шта више, Шешељ је тада прочитао имена Муслимана и Хрвата којима је ДОДЕЛИО станове у Земуну. :wub: Имам проблем са људима којима не можеш објаснити све и да им нацрташ.Ево неки лик је одгледао Минимаксовизију и стварно мисли да је Шешељ својим четницима "давао пилуле од којих не спавају већ само кољу" :lol: а наравно у питању је била пародија на партизанско-комунистичко виђење четника.А те Земунске новине стварно нисам видео и не могу да коментаришем.
jea. kapiram. bio si maloletan, mada opet pismen. ja te ne budem zadrzavala :)
a da se nije ramo ramštajn ponovo klonirao? ohmy.gif
iti didesh da se odmorish malo. tako ti peruna :lol:a i meni je, tako mi perunove zene perunike, vreme da odahnem, postovala sam i ja na istoriji, filosifiji i metafisiki. neje loshe za 1 bijedan vikend ;) Edited by thermal bug
Link to comment

Jebiga, aj se vratimo na temu ako je ikako moguce.

Змајеви и виле су митски представници Србина и Српкиње. Идеали којима се тежи.Значи, можеш и филозофски да посматраш те појмове.
Ako te ne mrzi baci koji red o ovome. Daj neko skraceno izdanje ovde kao uvod pre nego sto odem na forum. Je l' postoji prehriscanski kult zmaja kao pozitivan lik? Otkud kasnije da se kroz Svetog Djordja slavi njegovo ubistvo? Je l' postoji neki dvopolan lik u mitologiji? Ima li jos fatalnih zena osim Rusalki. Eto, konkretna pitanja o temi.Naravno, probaj da oladis sa Seseljem a pogotovu sa Ivanom, ko Peruna te molim. Edited by McCabe
Link to comment
a da se nije ramo ramštajn ponovo klonirao? :o
Ако мислиш на дискутанта под таквим псеудонимом - тај је у напредњацима. Поуздана вест.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...