Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

Šta, samo zato?! Pff, tresla se gora..
Разарање моралних вредности није баш "само".
Mislio sam na savremenike.
То ти је као сукоб између Гандалфа и Сарумана, Гандалфа су затворили, а Саруман (Томислав) се придружио Сауроновим снагама у тренутку када му је моћ (слава) помутила разум.
A Politkovska?
Колико знам суди се неким припадницима ФСБ-а.
Link to comment
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

То ти је као сукоб између Гандалфа и Сарумана, Гандалфа су затворили, а Саруман (Томислав) се придружио Сауроновим снагама у тренутку када му је моћ (слава) помутила разум.
Znači, BBT je Saruman?Ako nije on, ko je?
Link to comment
ne pratiš, bbt je sauron, njegovo crveno užareno oko prati nas svuda. pa sam ovaj forum pun je slugu njegovijeh.
Da, to sam hteo reći :blush: , ali me to što radim 5 stvari paralelno omelo...Znači, još jedna od varijanti zlog BBT...
Link to comment
Разарање моралних вредности није баш "само".
Ako nije problem, malo objasni. Jel kvaka u peepingu?Znači Šešelja zatvorili jer je regrutovao Hobite i širio mržnju prema Orksima. Dole Hag!
Link to comment
Ako nije problem, malo objasni. Jel kvaka u peepingu?Znači Šešelja zatvorili jer je regrutovao Hobite i širio mržnju prema Orksima. Dole Hag!
Својевремено била је актуелна теорија да Милошевић подстиче неукус на ТВ да би лакше управљао масама, у склопу те теорије коју бих хтео да надоградим, Милошевић је мало дете у поређењу са глобалистичким медијским маговима.Пошто је суђење Шешељу јавно, молим те, представи ми најјачи доказ тужилаштва у досадашњем поступку. :lol:
Link to comment
Својевремено била је актуелна теорија да Милошевић подстиче неукус на ТВ да би лакше управљао масама, у склопу те теорије коју бих хтео да надоградим, Милошевић је мало дете у поређењу са глобалистичким медијским маговима.Пошто је суђење Шешељу јавно, молим те, представи ми најјачи доказ тужилаштва у досадашњем поступку. :lol:
Steta sto se otislo na Seselja... Ipak, ne mogu a da ne potegnem. Moj problem sa Seseljem... Zapravo vrhunac moje mrznje prema Seselju datira od 1997. i one hajke koju je vodio protiv one porodice iz Zemuna koja je isla toliko daleko da je stavljao slike sedmogodisnjeg deteta na naslovnu stranu Zemunskih novina. Sta ti mislis o tome, onako, cisto eticki? Ima li smisla vucarati maloletno dete po novinama zarad pravdanja opstinskih resenja? Meni se od toga povraca. Ne zameri mi.edit: Inace i dalje smatram da je bavljenje necijom mitologijom korisno za razumevanje mnogih drustvenih prilika, pa i za prijemcivost odredjenih ideologija na odredjenom prostoru. Otvorio si zanimljivu temu. Edited by McCabe
Link to comment
Ma neukus, nemoral, to su sve opšta mesta. Pitam konkretno za VB-a i te mehanizme upravljanja masama koji stoje iza njega.
Можеш то да назовеш и магијом. (холивудска култура, као и поп-рок-техно култура, и јесу нека врста магије)Људи продају своју интимност за новац. Није сад битно колика количина новца је у питању, свако од присутних у ВБ има своју цену због које пристаје да му се одузме приватност.
Link to comment
Можеш то да назовеш и магијом. (холивудска култура, као и поп-рок-техно култура, и јесу нека врста магије)
ima li badnjak neki domaći magični supstitut koji bi uspešno mogao da potisne te zapadnjačke magijske uticaje?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...