Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

Ne vidim zasto su odmah kandidati za podsmeh. Forum im je posteno i, izgleda, korektno moderisano mesto, koje promovise jednu marginalnu ali zanimljivu platformu. A svako ko na forumu istice ovo:"Члан ће бити банован само у једном једином случају: ако врши криминалну активност.А под криминалном активношћу подразумевам и одвратну паролу: "Нож, жица Сребреница"Или било које друго глорификовање злочина"ima moju pocetnu podrsku, ma kakva mu platforma bila. Mozda nisam dovoljno "kul" da se blanko podsmevam ljudima, ali eto, sue me.
'ajde bre Vasudevo, sad lepo pojedi ovo sto si sinoc napisao :P Hebem te u toleranciju :lol: i zelju za sticanjem novih znanja kroz konstruktivne i plodonosne diskusije.Edit: ma nista. Edited by woodooinstalater
Link to comment
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

Da nisu svi krenuli da smaraju sa šešeljom i ostalim nemitološkim bićima, možda je mogao da bude interesantan topik...
Pricu o Seselju shvati kao test za kredibilitet sagovornika. Edited by nixolaus
Link to comment
A da li bi ti hteo da se malo nosis u 3 lepe...Onako, arhetipski i srpski.Imas i reference, i to zamisli - OVDEMislim, meni te je kao srpskom arijevcu, zmajolovcu, perunu i peruniki, stvarno dosta.
Чиме сам те увредио?Признајем, за Шешеља мислим да је груб, агресиван, да није господин у изражавању и опхођењу... али свестан сам да људи са финим манирима попут мене не би могли да опстану у политици.
Link to comment
A da li bi ti hteo da se malo nosis u 3 lepe...Onako, arhetipski i srpski.Imas i reference, i to zamisli - OVDEMislim, meni te je kao srpskom arijevcu, zmajolovcu, perunu i peruniki, stvarno dosta.
Woodoo, znas koliko postujem tvoje pisanje, ali ovo sto ovde radis nije sasvim primereno. Ne vidim zasto bi neko ko podrzava Seselja imao ovde drugaciji tretman od ostalih forumasa. Postoji bezbroj primera da normalni ljudi imaju ekstremne stavove, ili da podrzavaju one koji te stavove sire i propagiraju. Seselj je, preko Marksa i Engelsa, Hrvate nazivao izmetom, a pocivsi patrijarh je iz tisine svoje kelije pozivao Srbe da nikada ne zive pored tih ljudi. To je tada bio preovladjujuci stav. Neke perjanice LDP-a tada su pisale i gore stvari od Seselja, ne? Sada preovladavaju neki drugi stavovi: ovde na forumu obitavaju ljudi koji imaju razumevanja za pogrome nad Romima (od onih koji se na forumu aktivno interesuju za romsko pitanje ima ih tacno 15 procenata), kao i veliki broj ljudi koji se zalazu za diskriminatorske mere nad muslimanima. Da izbacimo sve njih, ili da komuniciramo? Meni je toliko dosadila jednolicna atmosfera pravilne i vecite u proporcijama ideoloske distribucije na forumu (LDP, kripto-LDP, DS, nekoliko DSS, nekolicina apsolutnih cetnika, pet ili sest far left) da mi je ova kombinacija paganizma i seseljizma dosla kao melem na ranu.Hajde vec jednom da se dogovorimo sta hocemo od ovog foruma? Da ga pretvaramo u caskaonicu za RL drugare i ideoloski bliske (ili bar za predvidljive opozite sa uvek jednim te istim argumentima), ili cemo da diskutujemo, pa gde nas dovede - dovede nas? edit: Necu da pojedem nista :P Hoces da ti nesto priznam? Imao sam prema forumu pogresan stav. Zeleo sam da on bude slika drzave u kojoj zelim da zivim, pa sam i sam ponekad reportovao ljude zbog neverovatnih gluposti. Ja sada zelim da se na forumu zabavim i cujem nesto novo, posto mi je, moram da priznam, svako pisanije ovde postalo pomalo predvidljivo. Nisam toliko drustven da bi mi blizina dobrih drugara i topla ususkanost u monotoniju bila dovoljna da se na nekom nestu osetim lagodno na duze staze. Edited by vasudeva418
Link to comment
Da nisu svi krenuli da smaraju sa šešeljom i ostalim nemitološkim bićima, možda je mogao da bude interesantan topik...
Slazem se: da nije sedenja na WC solji kao priznato interesantne, avanturisticke takoreci delatnosti...I to da sedis na WC solji i da nista ne radis, samo meditiras.A zamisli tek da joj cinjenjem ispunis svrhu.... Daj, ne zajebavaj, vidis da ie ovo crno da crnje ne moze biti. Ovoliku kolicinu budalastina, nadobudno, jednolicnim i smarajucim tonom izrecenu, nisam odavno cuo. Pitam se samo kako li je kad lik - misli :P
Link to comment
Woodoo, znas koliko postujem tvoje pisanje, ali ovo sto ovde radis nije sasvim primereno. Ne vidim zasto bi neko ko podrzava Seselja imao ovde drugaciji tretman od ostalih forumasa. Postoji bezbroj primera da normalni ljudi imaju ekstremne stavove, ili da podrzavaju one koji te stavove sire i propagiraju. Seselj je, preko Marksa i Engelsa, Hrvate nazivao izmetom, a pocivsi patrijarh je iz tisine svoje kelije pozivao Srbe da nikada ne zive pored tih ljudi. To je tada bio preovladjujuci stav. Neke perjanice LDP-a tada su pisale i gore stvari od Seselja, ne? Sada preovladavaju neki drugi stavovi: ovde na forumu obitavaju ljudi koji imaju razumevanja za pogrome nad Romima (od onih koji se na forumu aktivno interesuju za romsko pitanje ima ih tacno 15 procenata), kao i veliki broj ljudi koji se zalazu za diskriminatorske mere nad muslimanima. Da izbacimo sve njih, ili da komuniciramo? Meni je toliko dosadila jednolicna atmosfera pravilne i vecite u proporcijama ideoloske distribucije na forumu (LDP, kripto-LDP, DS, nekoliko DSS, nekolicina apsolutnih cetnika, pet ili sest far left) da mi je ova kombinacija paganizma i seseljizma dosla kao melem na ranu.Hajde vec jednom da se dogovorimo sta hocemo od ovog foruma? Da ga pretvaramo u caskaonicu za RL drugare i ideoloski bliske (ili bar za predvidljive opozite sa uvek jednim te istim argumentima), ili cemo da diskutujemo, pa gde nas dovede - dovede nas?
Stoj, stoj: podrska Seselju je jednako legitimna kao podrska bilo kome. I na nju svako ima prava, onoliko koliko moze da podnese.Ali iskoriscavati svaku priliku, a ovaj to radi, pa umetati Starcevica, gene, Hrvate koji trce po Evropi i kolju, njihovu jadnu kulturu i nikakvu umetnost, ma da...Jos se lik frlja istorijom,Nisam protiv: neka odluci - ili ce se topik zvati 'Za i protiv vojvode' ili ce prestati da lupeta gluposti.A da niko nije zasticen, niti beli medved - podrazumevam.Mada, kombinacija paganizma i seseljizma.... :lol: Vazi, 'aj da probamo, vojvoda nije saradjivao jos samo sa Perunom licno.
Link to comment

Da, ima materijala za split. Nego - 11 strana.Hajde priznaj da sam bio u pravu da ce rasprava biti interesantna, nezavisno od sadrzaja. Priznaj.

Link to comment
Чиме сам те увредио?Признајем, за Шешеља мислим да је груб, агресиван, да није господин у изражавању и опхођењу... али свестан сам да људи са финим манирима попут мене не би могли да опстану у политици.
Jebote, ovaj me jos i zajebava.Edit: jebote se pise zajedno Edited by woodooinstalater
Link to comment
otkud haski na zastavi?
Ово би требао да буде вук који се у народној митологији изједначава са Србином. Ако се за просперитетне азијске земље говори "азијски тигрови"Или за Руску државу "руски медвед"Зашто не и "српски вукови"? Мени звучи моћно, а и буди митске импулсе. Мислим да треба да пробудимо вукове у себи да би ишли напред.vukzablog22.jpg Edited by Fantom iz Opere
Link to comment
Da, ima materijala za split. Nego - 11 strana.Hajde priznaj da sam bio u pravu da ce rasprava biti interesantna, nezavisno od sadrzaja. Priznaj.
Ma priznajem i slazem se sa onim sto si rekao: ali cemu strancarenje, pa jebi ga ovde sedi 90% inteligentnih ljudi sposobnih za svaku vrstu intelektualne igre, spekulacije.Umesto toga, na nauci cekaju dodelu Nobela kao sto se ceka Oskar, saopstavaju sadrzaj jelovnika, na politici ponavljaju fraze toliko da ne znas na kom si topiku....Jebi ga, igrajte se ljudi, od svega je najmanje vazno biti u pravu, duha ima koliko hoces, smisla za humor takodje...Osim toga, provokacija nije uvreda.
Link to comment
Мени звучи моћно... Мислим да треба да пробудимо вукове у себи да би ишли напред.
i meni. bas. onako :heart: mislim da smo onomad probudili sop-a. i evo nas napred, dok dlanom o dlan.poz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...