Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

Зашто не и "српски вукови"? Мени звучи моћно, а и буди митске импулсе.
Kazi ti nama, da ne cekamo kraj, hoce li se oni kresnuti na kraju i ziveti 1000 godina srecno i zadovoljno ili nece?
Link to comment
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

Ma priznajem i slazem se sa onim sto si rekao: ali cemu strancarenje, pa jebi ga ovde sedi 90% inteligentnih ljudi sposobnih za svaku vrstu intelektualne igre, spekulacije.Umesto toga, na nauci cekaju dodelu Nobela kao sto se ceka Oskar, saopstavaju sadrzaj jelovnika, na politici ponavljaju fraze toliko da ne znas na kom si topiku....Jebi ga, igrajte se ljudi, od svega je najmanje vazno biti u pravu, duha ima koliko hoces, smisla za humor takodje...Osim toga, provokacija nije uvreda.
To i ja kažem i idem i korak dalje: mislim da bi olabavljivanje moderatorskog pritiska dovelo do povećane želje za igrom. Misliš da su Hrvati govna? OK, obrazloži. Bacio si kosku, hajde sada da tvoju izjavu kontekstualizujemo, ispitamo njenu genezu i postupimo prema njoj kao prema naučnoj tezi koju valja opovrgnuti ili dokazati. Muka mi je bre više od tabua, pogotovo što se ovde saopštavaju i mnogo gadnije stvari od blesave izjave da su Hrvati govna. Da se vodim kriterijumom načelnog humanizma u želji za banovanjem nekoga, reportovao bih i za izjavu da je marama na glavi jednako nasilje u kući. Edited by vasudeva418
Link to comment

Ne bih se slozio sa tobom, Vasudeva. Ako zelis da diskutujes sa ljudima koji razmisljaju o drugima kao o izmetu, idi na Stormfront, pa ces naci odgovarajuce sagovornike.Iako sam samo par puta uleteo na to skrajnuto mesto interneta, ne sumnjam da ces tamo naci inteligentne sagovornike za razgovor o raznim temama koje ne doticu direktno price o jevrejima, hitleru, nadljudima.Ovaj forum bi pak trebalo da bude mesto gde ce postojati granice, takav je bio do sada sto mu nije smetalo da postane reprezentativan. Kao sto bih van foruma prekinuo kontakt sa svakim ko uziva u branjenju teze da su Hrvati govna, tako i na netu trazim kutak gde ce se traziti bar minimalni nivo postovanja prema drugoj naciji, veri, rasi. Najlakse bi bilo pomesati hitlerovce, seseljovce, titovce, cedince, tadicevce... pa nek svako gusla svoju pricu i potencira svoju zivotnu filozofiju. Meni je to potencijal za vecu monotoniju nego sto je PPP sada.

Edited by nixolaus
Link to comment

E moj Nixolause. Kada bih ti sada sabrao šovenske i naprosto opasne izjave o drugim nacijama koje su ovde ne samo prihvatljive nego i nekako građanski poželjne, video bi da i nismo toliko daleko od Stormfronta.

Link to comment
Hrvati govna
То нико никада није тако рекао. Што је и доказано.Него овај вудуинсталатер наставља да минира дискусију.
Link to comment
To i ja kažem i idem i korak dalje: mislim da bi olabavljivanje moderatorskog pritiska dovelo do povećane želje za igrom. Misliš da su Hrvati govna? OK, obrazloži. Bacio si kosku, hajde sada da tvoju izjavu kontekstualizujemo, ispitamo njenu genezu i postupimo prema njoj kao prema naučnoj tezi koju valja opovrgnuti ili dokazati. Muka mi je bre više od tabua, pogotovo što se ovde saopštavaju i mnogo gadnije stvari od blesave izjave da su Hrvati govna. Da se vodim kriterijumom načelnog humanizma u želji za banovanjem nekoga, reportovao bih i za izjavu da je marama na glavi jednako nasilje u kući.
Jebiga, mrtav cvor.Tabui i njihovo rusenje - da, poigravanje sa necim sto je, do pre koju godinu, moglo da kosta glave samo zbog pogresnog prezimena - ne.Ne bio u kozi moderacije koja o tome mora da odlucuje,Ako odlucuje kao tamo :P dobijes forum za cije potrebe cu ocas posla da napisem nekoliko desetina politicki prihvatljivih i korektnih postova. A da ne omasim. JadnoTerati maka na konac sankcionisanjem izjave da je 'radim k'o crnac' rasizam je - smesno i zalosno.Bas kao sto neke pojave, postupci, itd, mogu da se opisu iskljucivo izrazom 'ciganska posla' a da se pri tom ni najmenje nema namera da vredja ili diskriminise romska populacija.Ali - ovo sto radi ovaj lik je mnogo, kako god okrenes.On bi da - diskutuje :lol: Edited by woodooinstalater
Link to comment
E moj Nixolause. Kada bih ti sada sabrao šovenske i naprosto opasne izjave o drugim nacijama koje su ovde ne samo prihvatljive nego i nekako građanski poželjne, video bi da i nismo toliko daleko od Stormfronta.
U redu Vasudeva, mozda gresim sa svojim optimizmom, ali evo iskreno, kada prvi put budem posumnjao da je PPP mesto gde je pozeljno za druge nacije ili za svoju govoriti kao o izmetu, a sve to po mogucnosti fino ufilovati u grubu tkaninu, momentalno cu se zanavek odjaviti sa foruma.
Link to comment

Za Vasudevu i ostale, nemoj slucajno da mi replicira Fantom:Srbi (ma sta to znacilo) ce imati pravo (ni od koga dato, naravno, samo ne znam bolji izraz) da se svojom mitologijom bave tek posto prethodno o svojoj istoriji progovore na nacin na koji su to Englezi uradili sa Black Adderom...Tek posle ide 'mi ovo, mi ono..', naljepsi, najpametniji, itd...Prvo da dokazu da su spremni i sposobni da se zajabevaju na sopstveni racun pa mozemo dalje.Srpski vukovi!!! Jebote!!!

Link to comment

Николаусе,Како објашњаваш чињеницу да се на новчаници од 1000 куна налази човек који је рекао да Србе треба ставити ВАН ЗАКОНА и потаманити СЕКИРОМ? Да ли је друштво које штампа такву новчаницу здраво? Да ли су здраве вредности на којима се базира такво друштво?Ако ћутимо о томе, и кажемо да је хрватска нација као и свака друга, будуће генерације ће нас питати зашто нас Хрвати мрзе ако је све ОК? Искуство СФРЈ је показало да не треба гурати ствари под тепих.Не кажем да треба да се сложимо са Марксом-Енгелсом да су Хрвати "измет европских народа".Али хајде да дефинишемо какви су, или бар да донекле дефинишемо.И какви су они и какви смо ми.

Link to comment

Sad videh da se topic zove:Идеолошки пројекат Бадњак, утемељен на митским импулсимаAko ovako nastavi, pitacu ga za amperazu, napon i trajanje. Impulsa.

Link to comment
Za Vasudevu i ostale, nemoj slucajno da mi replicira Fantom:Srbi (ma sta to znacilo) ce imati pravo (ni od koga dato, naravno, samo ne znam bolji izraz) da se svojom mitologijom bave tek posto prethodno o svojoj istoriji progovore na nacin na koji su to Englezi uradili sa Black Adderom...Tek posle ide 'mi ovo, mi ono..', naljepsi, najpametniji, itd...Prvo da dokazu da su spremni i sposobni da se zajabevaju na sopstveni racun pa mozemo dalje.Srpski vukovi!!! Jebote!!!
O, da, ovo ne mogu da sporim.
Link to comment
jebemu ako ono nije haski.vuk ima duzu njusku.
To je Vuk - Srbin, Srbovuk!!!Serbian Wolf, izasao iz dubina vlaznih bukovih suma severa, i mozvara juga, gde je, kao sto je svima poznato, nadmudrivao neprijatelje disuci kroz slamcicu.Od tog, vodenog varijeteta, nastao je - morski pas, ajkula, jedna posebna sorta Srbina. Tek taj je opasan. I naucno neobradjen.
Link to comment
jebemu ako ono nije haski.vuk ima duzu njusku.
"U Srpskom Odbrambenom Psu ima oko 5% vucije krvi, 5% krvi americkog staford terijera, a po 30% krvi tornjaka, rotvajlera i napuljskog mastifa. Naravno ovo nije moguce baš tacno izracunati ali je to neki približni odnos ucešca ovih rasa u stvaranju S.O.P-a. Sa ovim programom pocelo se 1981. godine i za 10 godina došlo se do cifre od oko 100 pasa gde su bile ucvršcene morfološke i karakterne osobine."italici i boldovi by lpnpozedit: rec tvorca, u punom pravopisnom koloru:"Stari Sorabi direktno od pećinskog vuka odgajaju pse (...) U čast i zarad slave davnih predaka srpskog naroda koji su bili i prva civilizacija morala na svetu, rekonstruisao sam psa Starih Soraba iz rasa pasa u kojima se još nalazio gen tog psa kao I od balkanskog sivig vuka koji void poreklo od pećinskog vuka starih soraba. Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...