Jump to content
IGNORED

Najgore knjige koje ste čitali


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Puzova Porodica. Nikako da je zavrsim.Zasto citam knjigu koju je smarajuca?Dobio sam je kao poklon, i moram da ispostujem.

Edited by fragand
Link to comment
  • 7 months later...
  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dankan Ajdaho

    20

  • Аврам Гојић

    20

  • kim_philby

    20

  • Otto Katz

    15

Cim prezivim ovaj roman - Mirjana Djurdjeviccuo sam da je ta zena kao nesto ok, ali ovo je povracka, sa sve onim jadnim recnikom koji neki rurbani velegradjani/ke sad forsiraju

Link to comment

Haha, meni je ortakinja poklonila za neki rodj....Koliko je to loše ja nemam reči, isto sam je završio, pojma nemam zašto.Ali show je bio kad sam posle nekog vremena upitan kako mi se svidela knjiga :D

Link to comment

meni je knjigu poklonio tip koji čita oshoa i one idiotske "promenite svoj život u deset koraka" knjige. mogao sam pretpostaviti.knjiga ima apsolutno sve elemente koje prezirem. jedino istinski dobro što nam je dala američka kultura su crtani filmovi.

Link to comment
Оно што ми никада није било јасно зашто он толико штанцује. Довољно је богат и познат да му издавачи не могу ништа. Хубрис је чудо.
Baš ovih dana razmišljam o tome. U jednom periodu karijere pokušao je da piše tako da ga i kritičari konačno prihvate ("Bag of Bones", "Dreamcatcher"...), valjda mu nije dosta što je najtiražniji pisac na svetu nego hoće i da ga vole u tornjevima od slonovače, ko tajkun koji reši da ne bude papan pa sagradi operu. Sada se, vidim, vratio na stare staze polu-pulpa, ovih dana čitam "Under the Dome", i sa zadovoljstvom konstatujem da King još uvek ume da napiše zanimljivu priču. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
hocu da kazem da je polimat tvog kalibra preko potrebna novina u zaparlozenom etru.
dve ključne reči si izmislio, što mi otežava razumevanje tvoje poruke.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...