Jump to content
IGNORED

Najgore knjige koje ste čitali


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dankan Ajdaho

    20

  • Аврам Гојић

    20

  • kim_philby

    20

  • Otto Katz

    15

  • 8 months later...

"Koliba". Evo me blizu polovine, a samo me mazohizam i bolesna radoznalost da vidim šta će još biti izasrano do kraja zadržavaju da spalim ovo smeće, pepeo uvaljam u svinjska govna a njima nahranim pisca i onog ko je prvi izdao ovo nedelo.

 

Nikad u životu nisam naleteo na veću gomilu patetičnih, glupih, gadnih, licemernih, jadnih, otužnih, pa opet patetičnih, besmislenih, prolivnih, ubogih i ponovo patetičnih gluposti.

 

Ovo se čita samo za kaznu, mislim da vredi koliko tri meseca robije.

Link to comment

"Koliba". Evo me blizu polovine, a samo me mazohizam i bolesna radoznalost da vidim šta će još biti izasrano do kraja zadržavaju da spalim ovo smeće, pepeo uvaljam u svinjska govna a njima nahranim pisca i onog ko je prvi izdao ovo nedelo.

 

Nikad u životu nisam naleteo na veću gomilu patetičnih, glupih, gadnih, licemernih, jadnih, otužnih, pa opet patetičnih, besmislenih, prolivnih, ubogih i ponovo patetičnih gluposti.

 

Ovo se čita samo za kaznu, mislim da vredi koliko tri meseca robije.

Kazu za tu knjigu: "Ako je Bog svemoguć i pun ljubavi, zašto u svetu i dalje postoje bol i zlo? Ova knjiga pruža zapanjujuće kreativan i jasan odgovor na najstarije pitanje na svetu."

 

Apelujem na tebe da se zrtvujes i procitas knjigu do kraja, kako bi nam potom predocio taj jasan odgovor.

Link to comment

ja upozoravao na tu knjigu.

mada, ona me je od stamenitog agnostika nacinila razularenim antiteistom, tako da sam joj u neku ruku zahvalan.

a nisam stigao ni do kraja.

Link to comment

ja upozoravao na tu knjigu.

mada, ona me je od stamenitog agnostika nacinila razularenim antiteistom, tako da sam joj u neku ruku zahvalan.

a nisam stigao ni do kraja.

 

Na žalost, nisam video upozorenje. Shvatam posledice.

 

Kazu za tu knjigu: "Ako je Bog svemoguć i pun ljubavi, zašto u svetu i dalje postoje bol i zlo? Ova knjiga pruža zapanjujuće kreativan i jasan odgovor na najstarije pitanje na svetu."

 

Apelujem na tebe da se zrtvujes i procitas knjigu do kraja, kako bi nam potom predocio taj jasan odgovor.

 

Ako mi Svevišnji podari snage.

Link to comment

"Koliba". Evo me blizu polovine, a samo me mazohizam i bolesna radoznalost da vidim šta će još biti izasrano do kraja zadržavaju da spalim ovo smeće, pepeo uvaljam u svinjska govna a njima nahranim pisca i onog ko je prvi izdao ovo nedelo.

 

Nikad u životu nisam naleteo na veću gomilu patetičnih, glupih, gadnih, licemernih, jadnih, otužnih, pa opet patetičnih, besmislenih, prolivnih, ubogih i ponovo patetičnih gluposti.

 

Ovo se čita samo za kaznu, mislim da vredi koliko tri meseca robije.

Čitaj! Čitaj kao što Konan gura točak. Posle nam opričaj potanko.

Link to comment

U svetu u kom je vera sve nevažnija, 

Koliba se rve s bezvremenim pitanjem:

Gde je Bog u svetu ispunjenom neizrecivim bolom?"

 

pročitati trejler glasom, s cezurom posle "u svetu", oba puta.

Link to comment

Jao bre, drugari, pa što ste bre to uzimali u ruke?

 

A pazi imena knjiga autora blurbova, zvuče kao da ih je izmislio neko s Tarzanije:
 

 

„Čitajući Kolibu shvatio sam da su pitanja koja se pojavljuju u ovom neodoljivom romanu ona ista koja nosim duboko u sebi. Lepota ove knjige nije u tome što ona daje lake odgovore na mučna pitanja, nego u tome što vas poziva bliže Bogu milosrđa i ljubavi, u kome nalazimo nadu i isceljenje.”
Džim Palmer, autor romana Božanstveni niko

„Ako je Bog svemoguć i pun ljubavi, zašto u svetu i dalje postoje bol i zlo? Ova knjiga pruža zapanjujuće kreativan i jasan odgovor na najstarije pitanje na svetu. Koliba je definitivno jedna od najboljih knjiga koje sam ikada pročitao.”
Džejms Rajl, autor knjige Nilski konj u vrtu

 

Link to comment

„Ako je Bog svemoguć i pun ljubavi, zašto u svetu i dalje postoje bol i zlo? Ova knjiga pruža zapanjujuće kreativan i jasan odgovor na najstarije pitanje na svetu. Koliba je definitivno jedna od najboljih knjiga koje sam ikada pročitao.”
Džejms Rajl, autor knjige Nilski konj u vrtu

 

e, nek sam i ovo dočekala. ako sam se ja mučila s dostojevskim, da mi bar deci bude lakše.

 

poz

Link to comment

Za tu Kolibu je čak i moja staramajka priznala da je katastrofa, a ona čita svakakva sranja... Nije umela da mi objasni "zapanjujuće kreativan i jasan odgovor", nažalost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...