Jump to content
IGNORED

Najgore knjige koje ste čitali


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

To je knjiga koja bi bila dobar predlozak za Vertigo (odnosno Max) reinterpretaciju Tora u marvelovom univerzumu. Samo kao knjiga je uzasno razvuceno i na momente besmisleno ali ja Gejmena nesto posebno nikada nisam ni voleo.
Ali zato "Sendmen"... :heart: :heart: :heart:
Link to comment
  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dankan Ajdaho

    20

  • Аврам Гојић

    20

  • kim_philby

    20

  • Otto Katz

    15

Zaista, i najvece govno od knjige ja mazohisticki privedem kraju.Ali, Boban Petrovic "Rokanje" se mora prochitati. Mora. Dragica vam vishe nece izgledati kao patoloshki lazov nakon ovoga.Ta kolichina narcisoidnosti, palanachkog rasizma/machizma/shovinizma, seksualnih frustracija i katastrofalnih odevnih kombinacija se retko gde srece.Jedan je Boban.

Link to comment

citate kujne i kupatila, molicu, pravo na kdp! ja se secam kada su mi drugarice za neki daaavniii, davni rodj, uzele knjigu koja se zove Exit. ne secam se ko je autor, ali to je bilo najvece govno koje sam ikada procitala. i naravno, drugarice su se slozile sa mnom. moram da je nadjem da ponovo citamo odlomke i smejemo se. to je neki domaci roman o nekom liku koji slusa partibrejkerse, hoce da bezi iz zemlje i devojka mu se ubija. radnja je smestena u devedesete. dovoljno za anobelovu.

Link to comment

Hahahhhaha..daaa..chak sam je i ja prochitala :Pa onda ste vi meni kupile neshto, chini mi se da se zove "Supersonichno putovanje", ili neshto slichno, sa ogromnom facom autora na poslednjoj strani...a on ruzan...joooj. I tako smo se madjusobno podjebavali za svaki rodjendan. Secas se da smo Taci kupile neku najtresherskiju biografiju "Nirvane"..:D

Link to comment

pikvikov klub!tako nekako.kakav smor!idu kocije 200 m na 50 stranica!dikens.a slova sitna u materinu.trudis se i na kraju sebi ooo idiote!a i flober novembar.pada lisce na 10 strana!

Link to comment
pikvikov klub!tako nekako.kakav smor!idu kocije 200 m na 50 stranica!dikens.a slova sitna u materinu.trudis se i na kraju sebi ooo idiote!a i flober novembar.pada lisce na 10 strana!
Auh. Dikens ovde!? Svetogrdje. Pa cak i Pikvikovci.
Link to comment
Auh. Dikens ovde!? Svetogrdje. Pa cak i Pikvikovci.
meni bio velki smor.pavica,koelja,brauna nisam ni pokusao.izvin ako sam nekog povredio.ima ih jos.umberto eko Ime ruze 007!unuce mu den braun Edited by bradilko
Link to comment

Nisi me povredio naravno, ali stvarno mislim da je Dikens stvarno dobar. To sto ti je dosadan je druga stvar o tome se ne moze raspravljati.Ove ostale sam citao i ne znam sta mi je gore. Koeljo verovatno jer je najpretenciozniji i najpoznatiji. Pavic je dosadan do zla boga. Beogradske price su jedna od retkih knjiga koju nisam procitao do kraja. Braun i nije knjiga, to je u zanru herc romana i onih knjizica o nindzama.Inace kada je rec o uvaljivanju, najgore sto sam uradio je kada sam jednoj drugarici iz srednje skole (inace posle je postala selebriti, i jos uvek je) pokolnio neku Kisovu knjigu (inace sasvim ok) sa pretencioznom posvetom u vidu citata, ono al sam nacitan i pametan.Jos uvek me toliko sramota da ne smem da napisem sta je bilo. A nisam se ni lozio na nju...edit: za ime ruze se pak ne slazem, dosadna je pomalo ali mi je ipak nekako ok (al sam pametan i nacitan)

Edited by dusan1975
Link to comment
Nisi me povredio naravno, ali stvarno mislim da je Dikens stvarno dobar. To sto ti je dosadan je druga stvar o tome se ne moze raspravljati.Ove ostale sam citao i ne znam sta mi je gore. Koeljo verovatno jer je najpretenciozniji i najpoznatiji. Pavic je dosadan do zla boga. Beogradske price su jedna od retkih knjiga koju nisam procitao do kraja. Braun i nije knjiga, to je u zanru herc romana i onih knjizica o nindzama.Inace kada je rec o uvaljivanju, najgore sto sam uradio je kada sam jednoj drugarici iz srednje skole (inace posle je postala selebriti, i jos uvek je) pokolnio neku Kisovu knjigu (inace sasvim ok) sa pretencioznom posvetom u vidu citata, ono al sam nacitan i pametan.Jos uvek me toliko sramota da ne smem da napisem sta je bilo. A nisam se ni lozio na nju...edit: za ime ruze se pak ne slazem, dosadna je pomalo ali mi je ipak nekako ok (al sam pametan i nacitan)
:Hail: ja preradom himeneza se bavio zbog jedne tamo...de on stavi smrt ja njoj lubav i tako :isuse: malo offma pavica i ekipu nisam citao zbog toga sto kad vidim neke koji se odusevljavaju takvima onda mi postane jasno sta mi je ciniti.negde pogresim ali generalno ne.toliko toga necemo imati mogucnosti procitati. Edited by bradilko
Link to comment
ma pavica i ekipu nisam citao zbog toga sto kad vidim neke koji se odusevljavaju takvima onda mi postane jasno sta mi je ciniti.negde pogresim ali generalno ne.toliko toga necemo imati mogucnosti procitati.
Ejmen tu det, i ja tako filtriram. Više volim da se sam zajebem zaletevši se u nepoznato, no da popasem hajp, a unapred znam da ću se zajebat.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...