Jump to content
IGNORED

Thailand


Yoyogi

Recommended Posts

pataja i puket su prostitutske mocvare sa uzasnim plazama gde se slika seka aleksic i estrada. totalno lose. iskreno to niti je tajland niti vredi dana vremena. james bond island je kamen u moru negde kod krabija na koji ne moze da stane vise od 10 ljudi :D (na 8. strani druga fotka je nesto slicno jbi)za ostalo... pa imas ono sto smo pisali. meni je ovo must- phiphi (maya, bamboo island za obići)- koh tao (koh nang yuan kao najbolje mesto na svetu)- koh phagnan (žurke, cuga)- krabi!! (ao nang je meni najzanimljiviji deo tajlanda)- koh samui (možda malo suviše tuuristički za moj ukus)koh znaci ostrvo btw

Edited by Hustler
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    97

  • korindjar

    45

  • palikaris

    7

  • denise

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

jos jedno pitanje :Dzena ti je thai?
Jeste.
ja inače ne volim masaže a ove mi se baš nisu sviđale, doduše nisam probavao one skuplje sa seksualnim dodacimauglavnom se svodi na štipkanje
Ih, stipkanje, pa na kakve li si ti naleteo? Mora da si bas neki baksuz...;-)Doduse, ne probah ni ja ove sa hepiendom...:majkumu:
Link to comment
Jeste.
ne daj zeni da organizuje! ogromna vecina tajaca nije ni videla ostrva a to im ubedljivo najbolji deo drzavepre zenidbe/udadbe ih ne pustaju, a kasnije nemam pojma zasto ne obidju
Link to comment

Hehe, tacno je to sto kazes, ali bar ja sa ovom mojom nemam problema. Ona (dok je bila tamo) i njeni, svako malo napustaju Bangkok, pa na otocje. Ne brinem se ja za odmor...

Link to comment

Samo da potvrdim ovo sto je Hustler rekao, Koh Tao i Koh Pagnan su verovatno najlepsa i najbolja mesta za obici/provesti odmor. Zaobici Phuket, Pataja i nije toliko losa.BTW - osim ping pong soa, pokusaj uhvatiti i zilet sou (cesta pojava na Phuket-u) - ribe doslovice izvlace zilete vezane vrpcom iz mesta gde cestite zene ispaljuju ping pong loptice. Pretpostavimo da su zileti tupi. (u svakom slucaju, ne potrositi vise od 20 min ukupno na oba dogadjaja, bizarni su do bola).

Link to comment

Haha, cuo sam za ovo sa ping pong lopticama, kao i likom koji je ustima uhvatio tu lopticu :D.Mislim da je posle dobio neki osip.

Link to comment
  • 11 months later...

Doslo vreme da se ide cool.gif Ima li kakvih novih informacija/slika?I konacno, koja je to tacno plaza i ostrvo gde je sniman film "The Beach"?Aj' pa polako.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Evo, moja zena kaze da ako mozes da odlozis putovanje, odlozi. Naravno, ukoliko ne ides u Bangkok, vec negde drugde, onda je to druga prica, te rizika nema. Problem je Bangkok koji je ionako u kolapsu i kad je normalno stanje...

Link to comment

Јбг, идеја је да направим цео круг: из Бангкока у Чанг Маи па у Лаос, из Лаоса у Вијетнам па поред обале полако на југ, и затим Камбоџа па натраг у Бангкок. Иначе немам осигурање на авиокарту па ако откажем - одоше 660е. А било је лепо замишљено, повратак 12.02........

Link to comment
  • 1 month later...

Јуче сам стигао, гужва на аеродрому од туриста, данас преко дана пуне улице људи, не примећује се никаква напетост - дакле нема фрке!

Link to comment
  • 10 months later...

railay beach. imho, uz koh tao, najbolji komad tajlanda. odande imaš ture da obiđeš sve zanimljivo u okolini (chicken island i mnogo bitnije, onaj sprud gde se sreću 2,3 ostrva), a baza ti je na najboljoj plaži u regiji.

 

ciljaj smeštaj na levoj strani polu-ostrva, desna se osekom sjebe do nivoa blatnog polja.

 

najbolje je da smeštaj tamo uzmeš kada dođeš na tajland. možeš bukirati iz bangkoka ili odakle već, samo odeš u turističku agenciju (tako se zapravo i putuje po tajlandu, po meni).

zabodeš neki bangalou odma do plaže.

 

i nemoj gledati da si samo lockovan na jednom mestu. phiphi je jako blizu i grešno je tamo ne provesti par dana i obići ostale delove ostrva, maya bay i bamboo island.

moja preporuka, long beach. selo je suviše prljavo i bučno, a opet je na 5 minuta hoda, imaju odlične restorane, možeš odatle uzeti brodić da obiđeš ostatak ostrva, bamboo ili mayu... 

 

+++

 

jbt opet bih otišao.

Edited by Ravanelli
Link to comment

hvala ravanelli :)

 

to i planiram. letim to bkk naravno, pa cu tamo biti prvih 2-3 dana, a onda idem do krabija, odande na drugu obalu, ko samui i/ili ko tao, pa nazad u bkk na jos par dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...