Jump to content
IGNORED

Thailand


Yoyogi

Recommended Posts

steta za piter, sad je tamo najlepse (bele noci) prosle godine sredina sept je bila super, mislim na vreme, pretpostavljam da to pitas. ima kracih pljuskova, ali meni je to samo plus na moru.

Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    97

  • korindjar

    45

  • palikaris

    7

  • denise

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

To mi dobro zvuci jer kad cujem "sezona monsuna" odmah zamisljam 24ocasovne pljuskove :D Jel zna neko kako funkcionise vadjenje vize (bio bih tamo 25 dana) posto koliko sam shvatio Tajland ovde nema ambasadu.

Link to comment

monsuni te ne interesuju ako nisi negde na severu. ja sam bio usred kisne sezone pa ih nisam ni osetioinace gea turs vadi vize za 50e. popust na preko 10 pasosa je bio na 25eal mozes dati nekome ko ide u zagreb ili pestu da ti to uradi. viziraju istog dana

Link to comment
monsuni te ne interesuju ako nisi negde na severu. ja sam bio usred kisne sezone pa ih nisam ni osetioinace gea turs vadi vize za 50e. popust na preko 10 pasosa je bio na 25eal mozes dati nekome ko ide u zagreb ili pestu da ti to uradi. viziraju istog dana
Hvala ti za ove stare postove korisniji su nego sto sam mogao i da zamislim. Nasli smo neku agenciju koja to radi za 35e ali sam mislio da mozda postoji ona varijanta kao u Turskoj. Kakve su varijante sto se tice primanja vakcina i lekove pre odlaska? Ima li nesto sto je obavezno?
Link to comment

Raspitaj se za vađenje vize na granici. Nisam siguran kako to idešto se tiče lekova i vakcina ništa nije obavezno, a po meni ni potrebno. ja sam se jebavao kroz džunglu, jeo iz njihovih prčvarnica i ništa mi nije falilo. sad baš ako nželiš možda nešto protiv hepatitisa stvarno ne bi bilo lošei kupite lonely planet obavezno

Link to comment

Gledam Lonely planet da uzmem sa Amazonda jer ne znam dal i ima u Beogradu negde?A za Hep B su mi trazili kada sam isao u USa kao i za Meningitis pa sam prilicno siguran da cu preziveti i bez dodatnih vakcina. Hocu da se koncentrisem na Tajland i da odem do Kambodze do Ankor Vata. Posto idem prvi put ne bih bas da se rasplinem u vise drzava a za Kambodzu sam cuo da je em blizu em se viza dobija na Tajlandu.

Link to comment

racunaj da ti treba par dana cekanja u bangkoku za vizu kambodzelp mislim da moz naci u nekim knjizarama jer sam ga i ja vidjao po ns. svoj stari sam odavno dao, al vidi ti ako znas nekoga da je bio tamo. tone ljudi iz srbije su posetile tajland poslednjih godinakolko ces biti tamo? ako je oko mesec dana imam jos nekih predloga sta se pametno moze uraditiinace u bangkoku obavezno obiđi pingpong show najsjebanija stvar koju si video i verovatno najbolja predstava eva

Link to comment
kolko ces biti tamo? ako je oko mesec dana imam jos nekih predloga sta se pametno moze uraditi
Jel zna neko kako funkcionise vadjenje vize (bio bih tamo 25 dana) posto koliko sam shvatio Tajland ovde nema ambasadu.
Link to comment

@pavllleKud bas usred kisne sezone?;-) Ponesi portabl gondolu, trebace ti. ;-)Nakon sto sam se zajebao pa lani otisao usred leta (odma' posle njiove Nove godine) i umalo doziveo toplotni udar, sad se Njujo opametio pa ce put tazbine usred cice zime, o Curkovdanu ovde...:P Jos kad bih ubedio zenu da me pusti da skoknem do Angkor Vata, eeeee... Al' qrac. "Oces da svrljas okolo a ni Tajland jos cestito nisi video", dreci ona na sav glas, a ja jadan, cutim, kud cu...Do sad cekirano: Bangkok, Ajutija i Cong Buri.Prve cetiri su iz Ajutije, poslednje tri iz Bangkoka...

post-294-1277847810151.jpg

post-294-12778478361026.jpg

post-294-12778478461237.jpg

post-294-12778478553895.jpg

post-294-12778478691215.jpg

post-294-12778479136856.jpg

post-294-12778479382158.jpg

Link to comment

Nisam stigao. Prosle godine smo kanda pripremali neko vencanje;-), pa smo bili vezani za Bangkok i okolinu. Sad bar nece biti nikakvih prepreka za putovanje dja ka ostrvima dja ka planinama... Pusticu zenu da planira, zna valjda gde je kad zgodno otici;-) A i imacemo sasvim dovoljno vremena da se ko ljudi opustimo bar 2 nedelje (jos ako ja izboksujem koji sik dej da mi daju da spojim sa Curkovdanom, ete i skoro 3 nedelje odmora, iiiiii...)

Link to comment

Posto sam iscitao ceo topic ovo sa Thai zenom mi dodje kao deja vu :D Rekose mi da je sigurnije sacekati tu vizu nego li ici na slepo do granice jer granicari imaju obicaj da sacekaju i traze neke sumanute sume za prolaz. A u Bankoku ionako planiram da budem nekih 5 pa ce valjda biti dovoljno da se dobije ta viza. Ako imas vremena slobodno baci neki predlog jer tek pocinjem sa planiranjem. Ping Pong show, lokalna klopa i masaze su na vrhu liste :D

Link to comment

ja inače ne volim masaže a ove mi se baš nisu sviđale, doduše nisam probavao one skuplje sa seksualnim dodacimauglavnom se svodi na štipkanjeza ping pong show idite u patpong u bankgogu (dakle ulica u b. ne poluostrvo patong). sve ostale je siromašna verija tog vaginalnog cirkusaako planiraš uzimati odelo imaš pizdarija krojače na thai koji šiju za diplomatski kor, precednike i slične i to za nekih 300-400e, a takav kvalitet realno izađe oko par hiljada. ceo proces traje par nedelja. naravno moraš znati kod kog krojača ideš

Link to comment

Hvala na savetima. Odela sam furao na maturi i sestrinoj svadbi tako da mi nije bas neophodno.Sta je najbolje od ostrva? Za sad videh da se Phi-Phi, James Bond island, Pataja i Puket najvise spominju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...