Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Još jedna preporuka za metro ali proffesional liniju. Prvo sam uzeo sa teflonom veći pa se oduševio i uzeo i manji teflon i vok. Dugačka drška, debelo čelično dno koje se ne uvija, izdržljiv non-stick premaz.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Pogledaj i Ikeu. Ja imam neke njihove i ok su. Za razliku od Tefala, nisu se iskrivili. Jedino se malo jače zagreju, što je valjda ok jer bolje provode toplotu, ali trebalo mi je vremena da se naviknem.

Ikea mi je zicer za jeftin tiganj, ovih skupljih nikad nema a ti jeftiniji imaju super izradu, traju otprilike godinu dana što je ok za cenu koštanja. 

Sa MGM nemam dobra iskustva - sa premazom kratko traju dok se na čeličnim lepi a koštaju više od Ikeinih.

Prethodni tefal je trajao otprilike isto toliko duže koliko je skuplji od Ikeinog, 

Mislim da ću da probam sa njighovom Unlimited serijom plus overiti te iz Metroa. 

Hvala svima.

Link to comment

Koristim dva tiganja IKEA i ok su.Mada realno imam jedno 7,8 tiganja u rotaciji Pa ni ne stizu da se pohabaju tako brzo.

Imam zelju da predjem skroz na celik ,tucani i stavim malo vise masti i dobro zagrejem Pa se nece ni lepiti.

Cak i ti IKEA deluju solidnije od Gornji Milanovac teflonaca

Edited by askeladden
Link to comment

ja imam jedan tučani i nekako je postao tiganj za svaki dan - u početku je bilo samo za posebna mesišta, pa smo onda otkrili da su jaja spremljena u njemu nevidjeno ukusna, pa je tako malo po malo postao glavni medju tiganjima.  ne lepi se ništa, hranu uglavnom spremamo na puteru ili masti. i prilično lako se pere.

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 6.11.2021. at 16:08, Frank Pembleton said:

Jel neko probao da cedi nar ono kao pomorandže?
Ovom spravom?
025abbcd65bc2206b52ecf6e178199e2.jpg







... Shiit has hit the fan
 

ja imam malo drugaciju, turkishe tucanu i radi poso vrhunski

 

Spoiler

ekonomic-plus-presa-za-nar-0-1.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...