Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Koje ti je dimenzije, koji precnik? Mada mislim da imaju samo dve razlicite.

A ne, ipak tri



 *sač prečnika 32 cm, visine 22 cm, pogodan za pripremu 4 do 6 porcija;

*Zemljani sač prečnika 35 cm, visine 24 cm, pogodan za pripremu 6 do 8 porcija.

Ukoliko ste u mogućnosti i želite da sač koristite na tradicionalan način pored žara možete odabrati:

*Zemljani sač prečnika 40 cm, visine 26 cm, pogodan za pripremu 10 do 12 porcija, prečnika 45 cm za 15 do 20 osoba i prečnika 50 cm za 20 do 25 osoba.


Ovaj od 40 ipak ne.








Link to comment

e nemam pojma, nije mi sad u vidokrugu, ali kapiram da je ovaj od 40 jer zauzme skoro celu rernu a i koristim ga najčešće kad imam manje vojske na gozbama

Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

Treba mi aparat za čišćenje koštica iz višanja i trešanja. Dajte iskustva i preporuke?

Recimo ovaj istovremeno odstranjuje koštice iz više komada: Crveni Aparat za čišćenje koštica iz višanja i trešanja - eTrg.net

Ili je ovakav sasvim dobar: Bela tehnika i kućni aparati : Aparat za ciscenje koštica iz visanja i trešanja 31.05.2021 - ID 92118804 - KupujemProdajem

 

Ja imam aparat koji radi na principu ovog drugog i zadovoljan sam, brzo to ide, treba i malo tehnike da se savlada. 

Ovaj drugi mi deluje komplikovan za rad. Valjda treba stalno da puniš pa da prazniš po 6 voćki.

  • Hvala 1
Link to comment
Jumanji, tebi posebno hvala!
 
Pozivam i da [mention=12409]bubkka[/mention]lajkuje tvoj post.
Mislim da mi ovde dugujes objasnjenje, za ovaj poziv na lajk naravno smile.png

Link to comment

Širi kontekst: nema direktne veze sa tobom, već sa atmosferom koja je pratila renneov odlazak, a direktno inspirisano diskusijom (na moderaciji, ili odlascima/dolascima) u kojoj se bubkka optužuje da ide redom i lajkuje (renneove) postove.

Odnosno, samo sam iskoristio mesto da na neki način reagujem na tu diskusiju koja je otišla u smeru koji ne mogu da svarim, a tamo nisam želeo da učestvujem. Mislim da je bubkka to shvatila, pa otud i lajk.

 

Sam tvoj post zaslužuje 1000 lajkova i ne znam zbog čega je reakcija (šire zajednice) izostala?

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

Ok, hvala ma razjasnjenju, samo ne znam sto bas moj post da lajkuje, ali ok, hvala bubkki u svakom slučaju smile.png
A sto se tice nerazumevanja sire zajednice i cenjenog auditorijuma za moju malenkost, ahh tako ja sa nama umetnickim dusama, vazda neshvacene :(



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...