Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kitchen Appliances

Featured Replies


Odlucili smo se za novi blender (imamo neki stari gorenje), uzeli ovaj crveni nutribullet, 600W. Rekao bih da nema neke potrebe za boiljim/ jacim, jer, ako vec ne moze da napravi sok, ovo sasvim radi posao. Sad, da li bas za sve mora da se dodaje tecnost ili moze bez tecnosti da se ubaci npr sir ili cenovi bluka?


Ne mora naravno. Kikiriki puter recimo fino naprsvi, samo sto je potrebno vise puta zaustavljati masinu i skidati sa stranica ono sto se zalepi, da bi cela masa bila kompaktna, ali to je tako kod svih blendera.

Najvaznijenje da sve malo usitnis prethodno, dakle i cenove belog i crni luk recimo, i sve namirnice te tvrdje pogotovu, jer je sam proces kraci i bolji rezultat na kraju.
  • Replies 3.6k
  • Views 335.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Haralampije
    Haralampije

    aj da metem i ovde  treba mi ovakva majca, stomak vec imam   

  • *edited by mod
    *edited by mod

    Stiglo pojačanje.   Sada još da iskoristim ovo blago zahlađenje i da odlučim šta da stavim za svečano porinuće...

  • a da proširiš kuhinju na dečju sobu, ko ih jebe nek spavaju na terasi

Posted Images

To dugme jump/pulse ima moj blender u multipraktiku starom 12 godina, nije baš neko wow otkriće najnovije tehnologije. 

  • 2 weeks later...

e, na Gazprom pumpama imate neki gusani vok sa drvenim poklopcem, meni deluje OK, a ima i grill ploča

Mnogo mocno izgleda, ovaj poklopac je [emoji7][emoji7]

Ali ne kupujem tamo gorivo :(



12791c33c1ff4a94f8ecb008b171ef53.jpg

  • 2 weeks later...

Ima neko iskustva sa ovim mini šporetima, rerna i dve ringle gore?

Razmišljam da uzmem jedan za garažu/letnju kuhinju.

sasvim ok ako ti ne treba velika zapremina za rernu

34 minutes ago, mraki said:

Ima neko iskustva sa ovim mini šporetima, rerna i dve ringle gore?

Razmišljam da uzmem jedan za garažu/letnju kuhinju.

Mi uzeli jedan pa vratili. Skontali kad je stigao da ne mogu u isto vreme dve ringle da rade ili ringla i rerna :lolol:

Tako da paziš na to. A kad kupiš javi ovde koji si uzeo da i mi uzmemo isti :lolol:

Ja bih svakako išao sa nekom jeftinijom varijantom, pošto se to neće mnogo koristiti.

Verovatno mi neće ni trebati istovremeno rerna i ringla, mada je besmisleno da ne može.

Videh neki kao domaći MBS, i duplo jeftiniji turski Kumtel koji deluje bolje.

Koji je bio taj što ste vi vratili?

7 minutes ago, mraki said:

Ja bih svakako išao sa nekom jeftinijom varijantom, pošto se to neće mnogo koristiti.

Verovatno mi neće ni trebati istovremeno rerna i ringla, mada je besmisleno da ne može.

Videh neki kao domaći MBS, i duplo jeftiniji turski Kumtel koji deluje bolje.

Koji je bio taj što ste vi vratili?

Nema šanse da se setim. Luxell možda.

Svastika na vikendaji ima Fox, ružan al šljaka sve u 16.

Edited by maheem

Ja sam imala ovaj MBS samo stariji model. Odlican je bio, ringle sve vreme OK. Rerna je mala i mora temperatura da se prilagodi sta god da se pece, neke tepsije koje sam imala su bile prevelike za nju itd. ali lepo je radila i za mene samu je bila dobro resenje.

 

I treba neko postolje za sporet. Ja sam imala neku staru fioku od regala pa je na tome stajao i mrzelo me da pravim bas po meri, pa je mi je bio malo prenizak, to me je jedino nerviralo.

 

image57319d843b683.png

Nekako mi se nakon detaljnijeg gledanja sve manje sviđa ideja o kupovini ovoga, razmisliću još...

Ne treba mi još jedna skalamerija koju ću uključiti par puta, i koja će posle toga samo skupljati prašinu.

A opet, moglo bi biti baš korisno tokom letnjeg perioda... postolja ima dovoljno, to nije problem. :D

Ukoliko možeš bez rerne, možda je bolje da razmisliš o indukcijskom "rešou", čak i samo sa jednom pločom ("ringlom"). Biće dovoljan za povremenu upotrebu, po ceni je uporediv, uz manji kapacitet, a u prilog mu ide i prenosivost. Proveri naravno upotrebivost posuđa koje imaš.

  • 4 weeks later...

Pazarila bih zemljani sač iz Zakusa, ofc.
Mada meni će uglavnom da služi za rernu, sok ne kupim kuću sa dvorištem i nekom peći, roštiljem i sl. smile.png

Ima ga neko?

12a444b3db9442f7096b545d5d33240e.jpg

6 minutes ago, Jumanji said:

Pazarila bih zemljani sač iz Zakusa, ofc.
Mada meni će uglavnom da služi za rernu, sok ne kupim kuću sa dvorištem i nekom peći, roštiljem i sl. smile.png

Ima ga neko?

12a444b3db9442f7096b545d5d33240e.jpg

 

yes - odlična stvar.  ja ga, doduše, zbog gabarita stavljam direkt na dno rerne - nisam sigurna da bi ova žica izdržala teret

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.