Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uzeo sam novu mikrotalasnu sa grilom al nisam dobio stalak uz nju. Nadjoh u kuci (pojma nemam odakle mi) nesto slicno pa cisto da pitam da li je to to.

 

Ubacio sam ga na rizik i probao da podgrevam nesto 30-ak sekundi i nije bilo varnica ni eksplozija. Culo se neko sistanje dok je radila (ubacio tanjiric sa malo sira cisto da ne radi na prazno) al je sam stalak posle bio potpuno hladan. Pretpostavljam da je to onda prava stvar

 

btw cemu uopste sluzi gril na mikrotalasnoj i ima li uopste smisla koristiti ga?

Link to comment

jesu ti uspeli tiganji? je l rade?

moji su i dalje zapakovani :D

Sasvim lepo...

U malom sam neku zapršku muljao, u srednjem jaje na oko, dobro prošlo...

U velikom bilo neko veliko mesište gore zapekao pa onda u rernu...

I na kraju krambl probao , prvo voće promuljao na ringli , promešao posle i posuo mešavinu sa brašnom i krk u relnu...Dobro ispalo mada naravno treba da upucam zbog debljine, i onda ja u žena ćopali iz tiganja direktno....

Link to comment

trebalo bi cesce da pises na nau kuking/iting :D

 

mnogo su lepe te tave.

Ma slabo ja to, povatao sam par fora ovde na forumu i vrtim u krug...

E smejali smo se dok smo ćopali krambl da sam trebao da uzmem još jedan veliki pa svako svoje da ćopa ;-)

Link to comment

Ma skroz zgodan mali gril za dva-tri sendvičića...

Moram prvo da sredim tockic od tajmera pa cu da se zezam.

 

Valjalo bi da kupim  i veci stalak jer je ovaj po svemu sudeci od neke manje a tu je bitno da bude sto blize grejacu. Znam da mogu uvek da ga stavim na nesto al bi mi to islo na zivce.

 

edit: podseti me na lika koji vec danima na Limundu prodaje "kuhinjski aparat za nesto" jer nema pojma cemu sluzi :)

Edited by katamaran
Link to comment

Tako nesto sam i ja mislio. Centrifugalna sila odvodi tecnost kroz resetke kad vrtis.

 

Ne znam samo cemu rupa za dolivanje tecnosti

 

edit: izgleda da nije rupa nego neko udubljenje cija mi je svrha i dalje misterija

 

edit 2: i definitivno

https://www.google.com/search?q=salad+dryer&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjVtoe3vOrQAhXKPBQKHY5dCpoQ_AUICCgB&biw=1170&bih=584

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...