Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Pa ima ono da vlakna pokupe neke masti, duže si sit itd, a sve to manje radi ako ih usitniš. Takodje, ako praviš smutije od više voćki to je mnogo šećera odjednom.

 

Moze sa vise vocki odjednom ali da se pije u prepodnevnim casovima, posto se to potrosi u toku dana. Uvece ne treba preterivati s vocem, svakako, nego ovo sto kaze djubre, ubaciti neku vocku zbog ukusa a ostalo povrce, badem/kikiriki/sta vec, ovi sto vezbaju i malo proteina u prahu... Svaki blender sto valja je mama, mnogo dobra stvar.

Link to comment

ja imam blender sa posudom od 1,5 l

rknem celu šerpu barenog povrća i gotov potaž očas posla

Navukao sam se na smudije sa genijalnim 0.5 blendercicem al je smor sto je samo za dve solje pa sam posle uzeo i veliki.

 

Neko je pominjao kopije nutri buleta pa mi na fejsu iskoci za neki jeftiniji od 4000

 

http://www.dvorshop.rs/proizvodi/wsitem/9277-nutri-pro-mix-css-5413-co-tec-

 

Veliko pitanje vrede li cemu te kopije al ovo je i za kopiju niska cena

Link to comment

Moze sa vise vocki odjednom ali da se pije u prepodnevnim casovima, posto se to potrosi u toku dana.

Ne u smislu mnogo kalorija pa da ih potrošiš. Skoči sećer u krvi, treba više insulina, smanjuje se osjetljivost na insulin, a insulin ima veze sa proizvodnjom holesterola, i tako dalje.

Link to comment

A dobro, to mozda, da... a opet, ako je samo po jedna banana, jabuka i ne znam sta jos sve ne, valjda ne bi trebalo da je bas toliko kriticna kombinacija.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

ja kupila stapni blender, neki talijanski, na NIs pumpi :D, kao na snizenju 50% a i po toj ceni nije jeftin, nisam bila upucena, nego kupila onako neplanirano, videla ga, ima 700w, litarsku posudi, ne zauzima prostora i bio mi lep :blush:

 

 

 

 

u najbolji smuti (avokado, obarena brokula, banana, whey, mleko light) sam umesala i izblendiranu tanku plastiku od poklopca koji je pokrivao taj okrugli zavrsni deo u kojem su seciva. prosto je nisam primetila i krenula da meljem s njom. malo se trzao i prskao, nisam shvatila sta se desava a on mleo tu plastiku.. :(

 

ovaj stapni blender je sve sto trebam - za te tzv smutije i krem corbe, ne bih davala 3-4 puta vise para za nutribulet, cemu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...