Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

izgrebao mi se teflonski tiganj, skinula se na par kvadratnih milimetara ona folija. 

 

da li dobijam rak ako ga ne bacim?

 

 

ako dobijam, šta da uzmem u zamenu? kakvi su oni keramički?

Link to comment

uzmi obicni,najobicniji tiganj,onaj kao serpa emajlirani...veruj mi kao nekome ko je obisao ceo krug..svi se izgrebu ili sjebu za max 2god ako i toliko 

 

mi smo na kraju kada smo sve te fensi,teflon,keramika tiganje sjebali izvadili iz spajza jedan obicni,emajlirani,star 20god i eno ga nikad bolji tiganj nisam imala.. nista se ne lepi,jaja na oko budu res i hrskava,meso braon,sve radi...

Link to comment

imala sam delimano, nikad nisam jaje na oko uspela da isprzim da mi se ne zalepi. vrlo brzo je izgubio boju, potamneo, nikad nisam uspela da ga operem kako treba, delovao je sve prljavije i prljavije, i vrlo brzo se izgrebao. imala sam i nekoliko serpi, ista stvar se desila s njima. 

 

bas sam juce nacela novi teflonski i u fazonu sam o, kako je zivot jednostavan s teflonskim tiganjem. 

Edited by darling
Link to comment
 

 

mada, razmisljam o jednoj biznis ideji oko sarme, to cu otkriti kada bude vreme.

sarma na shtapicu -_-

 

nemoj sluchajno da si pocheo bez mene <_<

 

imala sam delimano, nikad nisam jaje na oko uspela da isprzim da mi se ne zalepi. vrlo brzo je izgubio boju, potamneo, nikad nisam uspela da ga operem kako treba, delovao je sve prljavije i prljavije, i vrlo brzo se izgrebao. imala sam i nekoliko serpi, ista stvar se desila s njima.

keramichki vok neke druge firme, koja se valjala za one bonove (jebemliga, tachkice, markice) u merkatoru, valjda i posle 5-6 godina. i grebao se i zagorevao, ali je i dalje br 1.

delimanovi, pak, tiganj za palachinke, josh nije produkovao palachinku bez lepljenja, a ako i jeste, onda sam ja naknadno svaku probushila u pokushaju, a nije ono da nisam pekla u zivotu, pod raznim uslovima. pa ili ja ne umem, ili oni ne umeju, ili je neophodno neko poznavanje termichkih procesa dodatno, koje ja nemam, a onda dodjavola i takvo kuvanje <_<. i ovaj drugi, mali, kao za jaja na ochi, mislim, ako cu da provodim vreme tetosheci tiganj, nemoj ovo nemoj ono, neka hvala...

dakle, delimano lakunoc -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

e jeste, u pravu si, moje serpe i vok nisu delimano, nego isto ko te tvoje iz merkisa na tackice. mnogo mnogo bolje od delimano tiganja, ali nedovoljno dobre da bih opet kupila keramicku posudu. 

 

 

svidjaju mi se oni tefalovi tiganji spolja inoks unutra teflon sto ih je potpisao dzejmi oliver. videla sam da su se prodavali na tackice na omv pumpama, al do tamo nisam dobacila. dzejmi u njima przi, pa onda ubaci u rernu da zapece. deluju solidno. 

Link to comment

e jeste, u pravu si, moje serpe i vok nisu delimano, nego isto ko te tvoje iz merkisa na tackice. mnogo mnogo bolje od delimano tiganja, ali nedovoljno dobre da bih opet kupila keramicku posudu.

pa to, i delimanove sam dobila 2 za jedan, na pika karticu proshle godine, pa mi nije zao, skoro kao pa da sam ih ukrala. ali stvarno nisu vredni paznje.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...