Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

I kako si zadovoljan tim pancevackim nozem?Koji tacno si uzeo?

 

Uzeo ovaj. Nema ga na sajtu, valjda bio poslednji al evo isti takav samo malo duži.

 

Ja sam vrlo zadovoljan, trebalo mi vremena da prvo skapiram kako da ga držim i kako da ga koristim sa različitim namirnicama a posle toga samo njega koristim u kuhinji. Bio je fabrički naoštren kad sam ga uzeo i oduševljavalo me je sa kojom lakoćom sam sekao paradaiz na sitne sitne kriškice.

Mislim da sa masatom nisam dobro baš baratao (da ne krivim ženu i svastiku) pa kao da se malo istupio.

 

Želja mi je da ga odnesem kod dobrog oštrača jer je od dobrog čelika pa navodno može da se naoštri da bude kao britva u brice.

Istina je ono što kažu - u kuhinji oštro znači sigurnost.

Link to comment

e da, uzeo danas, nicim izazvan, dva noza u maxiju, berghoff, neki mali univerzalni i neki, kako pise, japanski noz, izgleda kao rekvizit iz psihoa :D sramim se priznati ali ne bih to uradio da nisam juce citao ovaj topik a i duze vreme me nervira sto su mi nozevi u kuci tupi, daklem, vredi li nesto to sto sam uzeo, cena je bila poprilicno povoljna, za veliki noz oko 900 dindzi a za taj mali univerzalni oko 500, kasirka mi obracunala kao da sam imao neke markice koje daju uz racun, sta li

Link to comment

pffff. stalno se prica o tom sefu kujne, ja na brzinu video te nozeve dok sam bio na kasi svog maxija u delti, kasirka mi rekla da ce mi otkucati cenu sa popustom koji se dobija sa nekim markicama, ja odjurio i uzeo prva dva koja su mi se svidela, taj mali sto pise univerzalan i taj veliki u stilu normana bejtsa sto pise japanski i pitam se sada, kakav je taj sef kujne da kupim i to kada je vec tako povoljna cena i jedva cekam da dodjem kuci sa posla i da vidim kako rade ti nozevi, taman sam uzeo i paradajz a moji tupi nozevi mi ostro rezali zivce kada secem paradajz i singer napisao da nema vece miline nego ostrim nozem krenuti po paradajzu

 

sve u svemu, kupovina na mah pre posla, kako shvatam, taj berghoff je ok proizvod :)

Edited by Pontijak
Link to comment

jel imas neku obavezu prema kasirki ili te castila samo onako?

kakve prljave misli ti imas ali ok, to i prilici sredovecnom coveku :)  madaaaa... kasirka mlada i lepa samo ne znam da li bi mi dosla u goste kada zna da imam noz normana bejtsa u stanu :lolol:

 

 

ma ja mislim da je to delezova poslovna politika, da ce svakome prodati te nozeve po toj tzv. akcijskoj ceni i musterije sve srecne jer nisu morale da skupljaju markice, jednostavan trik ali kod potrosackog idiota kao sto sam ja uvek pali pa ja tako kupio dva noza :lolol:

 

@aram

 

ja svima govorim Vi cak i kada su znatno mladji od mene a ne poznajem ih :nobles:

Edited by Pontijak
Link to comment

pontijak je 1 staaaaari beogradžanin :nobles:

blagodarim, milo mi je da jedan mladi beogradzanin prepoznaje stare vrednosti :nobles:

 

@vasilije

 

pa da, nastancaju tih markica mali milion i onda daju svakome ko hoce jer je svrha tih akcija da se prodaju proizvodi po vec uradjenoj kalkulaciji te tzv akcijske cene, psihologija potrosaca je cudo lakovernosti, sto ja volem kada je nesto na akciji i popustu pa to je cudo :lol:

Link to comment

 

ma ja mislim da je to delezova poslovna politika, da ce svakome prodati te nozeve po toj tzv. akcijskoj ceni i musterije sve srecne jer nisu morale da skupljaju markice, jednostavan trik ali kod potrosackog idiota kao sto sam ja uvek pali pa ja tako kupio dva noza :lolol:

 

 

Izgleda da je to modus prodaje i realna cena tih Berghoff noževa - pre godinu dana su se prodavali u Metrou, pa onda u jednom lancu benzinskih pumpi, sada u Maxiju. Svo vreme po otprilike istoj ceni, uz sakupljanje markica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...