Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

to u prvo vrijeme, dok covjek ne isproba sve opcije. i ja sam tako pocela pa sam poslije ipak koristila aparat kao da sam normalna :)

 

pekac mi je valjda omiljeni kuhinjski gedzet. posto mu je 6-7 godina, preporuka modela nema smisla (neki moulinex)

 

singere, kupi, neces se zajebati

 

:D

 

moulinex_libere.jpg

 

Majstore, gde zivis? Naci cemo ti lebac u hoodu, don't worry.

 

Blokovi™, Republika Novi Beograd :sleep: 

 

ne verujem da će pravljenje sopstvenog hleba doprineti gojenju, štaviše. pogotovo ako nađeš dobro brašno. 

 

ma neću se gojim, nego da imam dobro parče hleba za/uz obrok kad mi zatreba

 

 

 

---

 

inače, danas je vaga pokazala 109kg :0.6:  

Link to comment

 

Roggenart, Bulevar Dr. Zorana Djindjića 12 G, Beograd, 7-15h
 
Svaki treci dan prodjes tamo i na konju si. Njihovi crni lebovi traju.

 

 

fala najlepše :)

dal su izlogom ka bulevaru ili su zavučeni negde?

Link to comment

vise volim sarla od rogenarta, rogenartovi hlebovi su intenzivnog ukusa, teski, pa moras da razmisljas kako da ih slozis uz hranu. polubeli i razeni su super (sarlov), oni su ko sto bi inace trebao da bude obican svakodnevni hleb. u aromi u kralja petra se prodaje taj hleb, ne znam dal sarlo prodaje hleb u svim aromama, moguce, ni dal singer ima aromu komsiluku.

 

a ne znam ni gde singer kupuje bakalar na belo :fantom:  

Edited by darling
Link to comment

nadire raspali AMAN što nikako nije dobro tako da Aromu možemo samo da sanjamo, sa sad...

 

bakalar sam dobio od mojih ljudi™ iz susjedne (EU) zemlje :nobles:

 

probao na zemunskoj da ispregovaram sa par trgovaca, nisu zainteresovani da dovlače

ovako izgleda i za svaku preporuku je pa ako nađeš nekog da bi donosio... :naughty:

 

 

20140827_210248.jpg

Link to comment

fala, evo corim oci na deklaraciji, ulje nije maslinovo, vec biljno, a kad tako pise, onda mora da je sojino. daj neki bakalao s ekstravrdzinom.   

 

pa nije valjda svaka soja "zlo" ili gmo? :o pitam/kažem jer sam je dobio kao dodatak u jutarnjim pomijama koje zobam...

 

elem, ja sam je smanjio jer ne može da se kači veća a sa tapatalka traži nekli live ID ili kako već blablabla...

 

evo prepisujem ti šta kaže;

sterilizirani proizvod. nema dodatnih konzervansa. (HR 355 EU)

sastojci:  kuhani bakalar 45%, suncokretovo ulje, maslinovo ulje, sol i začini. može sadržavati mlijeko u tragovima.

 

proizvođač

Alden doo

52445 Baderna 8

Hrvatska

Link to comment

Mislim da su na ulici, u bloku onih raznih radnjica kao sto je Zlatiborac, Hleb i kifle itd.

Ako je hleb i kifle pogodan ima kod male piramide u adaptiranom sklonistu u Gandijevoj cim skrene 68-ica predzadnja stanica pre okretnice

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

pa nije valjda svaka soja "zlo" ili gmo? :o pitam/kažem jer sam je dobio kao dodatak u jutarnjim pomijama koje zobam...

 

 

 

neam pojma za soju, al u mojoj glavi sojino ulje je bzvz. a ni to suncokretovo nije nista bolje :D

skuvacu ti ja kad pocne sezona :D salim se, necu. al cu te uputiti gde da kupis dobar suvi bakalar, il cu te ukljuciti u moj lanac nabavke, pa kuvaj i pravi sam, jednostavno je. moj bg diler kuvanog bakalara zalivenog maslinovim umro. 

 

kakvu soju jedes u dorucku? 

Edited by darling
Link to comment

neam pojma za soju, al u mojoj glavi sojino ulje je bzvz. a ni to suncokretovo nije nista bolje :D

skuvacu ti ja kad pocne sezona :D salim se, necu. al cu te uputiti gde da kupis dobar suvi bakalar, il cu te ukljuciti u moj lanac nabavke, pa kuvaj i pravi sam, jednostavno je. moj bg diler kuvanog bakalara zalivenog maslinovim umro. 

 

kakvu soju jedes u dorucku? 

 

ovu, dodam malo u ovsenu kašu ili pšenične mekinje, zavisi kad je šta na meniju...

 

#diversity

 

pahuljiceSojine250g.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...