Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

e i ja gledao taj gofu, mene generalno loze svi ti spiralajzeri i sve bi ih kupio. pa ne znam, na amazonu isti kosta $20 znaci ako nista drugo cena je OK. ne vidim sta tu moze da bude lose.

Link to comment
  • 2 weeks later...

stavili smo u pogon 1 slow cooker

 

tipa ovako nešto(vidi sliku)....i posle prvobitne skepse,posto nisam otkrila pa samim tim nisam ni bila pristalica toliko dugog kuvanja hrane posebno povrca, danas se desilo 1 oduševljenje

a stavili smo sv. rebra,krompir,kupus sečen na krupno i začine..dakle najjednostavnija varijanta kupusa sa rebrima koji se u tome kuvao od jutros u 6 do 14h i oduševljenje odjekuje tokom celog dana,mnoogo je dobro..odoh istraživati još recepata..ovo vredi istražiti i primenjivati!!

 

a ako neko ima iskustva i spreman recept ili je provalio i izvežbao koncept neka javlja :P905605_enlarged_1.jpeg

Edited by ivy
Link to comment

nije crock pot,okacila sam prvu sliku sa neta..otkud znam koji je ovaj moj,sad me mrzi da idem da vidim,isto ima tu keramicku posudu i samo 4 dugmeta ..stoji po kuci vec godinama,kupilo se u neko davno vreme..

 

ali taj rad kuvanja,kao 1 koncept sto je za mene apsolutna novost..i odusevljenje..

Edited by ivy
Link to comment

jel ima preporuka za sokovnik? manjih gabarita i da se ne pere i cisti previse komplikovano. koleginica je svojevremeno preporucivala neki filips, nesto tipa 15000 din... na sta uopste treba paziti kada se kupuje...

Edited by gazza1
Link to comment

jel ima preporuka za sokovnik? manjih gabarita i da se ne pere i cisti previse komplikovano. koleginica je svojevremeno preporucivala neki filips, nesto tipa 15000 din... na sta uopste treba paziti kada se kupuje...

 

 

mi imamo ovo i preko zime cedimo svaki dan 1,5 soka od sargarepe,cvekle.jabuke,narandze i tog mekanog juznog,sve guta ko lud.pulpa suva,ima 4 dela da se operu tj isperu pod mlazom vruce vode i mrezica eventualno izriba plasticnom cetkicom,moze i u masinu osim te mrezice...

ovaj primerak koji je sad u pogonu radi evo vec 4ta godina,bez prestanka..

 

juice_color_pjxw.png

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...