Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

  • 1 month later...

Koliko ima smisla da se PDF fajl, napravljen tako sto se radio Print to PDF sa jedne internet stranice koja sadrzi i dosta slika, pretvori u nesto citljivo za e-book? Nemam mnogo vremena na raspolaganju, pa gledam da li da se uopste zezam sa tim.

Link to comment

Nemoj se zezati

Okej, hvala! Nesto se i secam price da takvi fajlovi nisu najbolji za e-book, te zato htedoh da proverim.

Link to comment
  • 1 month later...

Moze i knjigu da proda, mada je logicniji argument da u tom slucaju mogu i sam da zadrzim kopiju :D. Kupio sam papir, jer sam seljak. Mada sto sam vise razmisljao, bilo mi je manje glupo da nekom posaljem mail gde u attachmentu stoji poklon. Doom is upon us.

Link to comment
  • 3 months later...

Ja sam imao keyboard pre paperwhite.

 

Pozadinsko svetlo je super stvar. Povećanje. Sa 167 na 300 je lepo ali ništa spektakularno po doživljaju.

 

Najgore kod ppwh je nedostatk hardverske dugmadi za okretanje stranica. Meni više prija da drzim aparat tako da samo priisnem dugme bez pomeranja ruke, mada je to opet lični utisak.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

meni iskreno pozadinsko svetlo apsolutno nista ne znaci. totalno sam ga prigusio kako bih imao sto slicniji dozivljaj citanju sa papira. 

da sad pazarim, uzno bi najosnovniji model.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...