Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Idemo ka direct debt govnetu. Biće u nekom trenutku 200-300 umesto 50 dinara, pa će onda banke da nas prisile da koristimo to govno je se jednostavno ne isplati plaćati normalno (već nude to kao opciju), i o da smo najebali. Neko ti drži ruku u džepu i zahvata kolko mu treba bukvalno. Sve te idiotske fazone za pljačku ljudi koje sam pre 10 godina gledao u raspaloj engleskoj naši prepisuju malo po malo.

Link to comment

Problem je kad budu počeli da kao greškom naplaćuju račune sa jednom nulom više. Struju naplate 300 umesto 30 funti, pa se onda cimaj zovi kol centar u Pakistanu, izgubi pola dana na ta smaranja, kao jao greška prebićemo kroz sledeće račune, pa ti vraćaju te pare narednih 2 godine. Pa posle par meseci, opet greška za internet, pa onda za gas, pa tako u krug. :D

Link to comment
1 hour ago, foto said:

zar se nije izlila fekalna kanalizacija po pozeskoj? tako ja cuh iz tih krajeva.

Ništa tamo nema, niti smrdi. Jedino što smrdi jeste čemu preusmeravanje saobraćaja, bukvalno su haos napravili

Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ništa tamo nema, niti smrdi. Jedino što smrdi jeste čemu preusmeravanje saobraćaja, bukvalno su haos napravili

Odvraćaju ljude od odlaska u Žarkovo.

  • Haha 5
Link to comment

E kad smo već tu. Malopre idem brdom i čujem šuš u drvetu (Gogoljeva kod Pančića). I kao svaki pošteni anksiozac, stanem da vidim šta to šušti iznad. Posle 1,5 sekunde sobali se grana, onako, pozamašna, suva, s mnogo drugih grana. Dakle da nisam stala odvalila bi me i izgrebala prilično dobro. Neki par i neka bakica dođoše i kao o jbt, uslika čovek, ja odoh. Nisam mogla da se bavim šbbkbb, ali svakako snimanja i previjanja.

Enivej, grana je suva odavno, i verovatno ke trebalo neko nadležan da je poseče.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...