Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kad odete u sekretarijat za urbanizam na zakazani termin za uvid u dokumenta i nevaspitani seljak vam kaže:
Ma ne dam makar i na glavi dubili!
bfbb603f05c1c0b6da74eb4ca0125ef6.jpg
b48691bed115dca510a2a62bd6499461.jpg



....shiit has hit the fan.

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

nemoj da se smejesh zivana, hocu da mi se kaze da je chovek koji je dubio na glavi na zahtev administracije dobio ono shto je trazio!

drugachije nema smisla.

potrebno mi je to!

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

nemoj da se smejesh zivana, hocu da mi se kaze da je chovek koji je dubio na glavi na zahtev administracije dobio ono shto je trazio!

drugachije nema smisla.

potrebno mi je to!

pa, gospa, da li ste zaista pomislili da je cinovnik bio impresioniran dubljenjem na glavi? i da je postupio po srcu, a ne partijskoj knjizici?

Link to comment
31 minutes ago, foto said:

pa, gospa, da li ste zaista pomislili da je cinovnik bio impresioniran dubljenjem na glavi? i da je postupio po srcu, a ne partijskoj knjizici?

da! da sam ja nekome... eksidentli (najblaze)... rekla ne moze pa da dubish na glavi, ne bih razmishljala dvaput :hihi: ljudi vishe uopshte ne cene dobar smisao za humor :dry:

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mel said:

Ozenjen, dobro gradjen, fizicki fit, u svadji sa Vuckovim frikovima, sve u svemu solidan kandidat; ko je to da se glasa za gospodina :fantom:

Zar ovo nije mana onda? 

Link to comment
Just now, Milošica said:

Zar ovo nije mana onda? 

 

Sto bi bila mana, moze eventualno da se argumentuje da je nebitno za sliku solidnog kandidata za vlast, ali nismo valjda dosli do toga da je to sad neshto loshe.

Link to comment
18 hours ago, foto said:

pa, gospa, da li ste zaista pomislili da je cinovnik bio impresioniran dubljenjem na glavi? i da je postupio po srcu, a ne partijskoj knjizici?

Nije to nikad i nigde bilo pitanje partijske knjizice lika/likuse sa druge strane saltera: sam polozaj daje tome sklonim likovima/likusama osecaj da su i oni neka - VLAST.

Kakva-takva, ali ipak - VLAST.

Kojoj se, eto - moze.

Vekovima je to usavrsavano, pogledaj samo: cak je i polozaj, pristup salteru takav da ZRTVA mora da mu pridje (polu)pognuta, prakticno poklonjena, da sto bi se reklo govorom tela :D priznaje da je tu da nesto trazi, MOLI: da je po njihovom, salteri bi bili na podu, a prilazilo bi im se puzeci, метанишући, uz izgovaranje prigodne molitve, mantre malom bogu iza saltera da uslisi zelje molioca...

Drugi aksiom je da sta god bilo u pitanju postoji stav da je ZRTVA tu zbog VLASTI, a ne VLAST zbog nje, a aneks je da se ZRTVA mora da oseca kao da joj se nesto cini, poklanja...

Edited by namenski
  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...