Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Uporedite samo tu fotku iznad i ove moje - različiti prilazi, različita veličina, mnogo bolje prskalice, drugačija podloga i sigurno se nalazi usred glavne ulice, između dva kafića.

 

@ Živana

 

Naravno.

 

 

Link to comment

Ja bih zabranio fontane. I ovi što se cimaju oko spašavanja reka. Budalaština. Šta će nam te reke. ja u svom stanu imam kad god mi treba i hladnu i toplu vodu. Aj mi nadjite reku koja to ima. Ako nema, šta će nam. Bolje je zapušiti je i napraviti tržni centar ili nešto što stvara struju!

I betonirati sve!!!!

Link to comment
8 minutes ago, napadaj said:

Uporedite samo tu fotku iznad i ove moje - različiti prilazi, različita veličina, mnogo bolje prskalice, drugačija podloga i sigurno se nalazi usred glavne ulice, između dva kafića.

 

@ Živana

 

Naravno.

 

 

u pravu si, lizerna je ova nasa fontana u odnosu na razne belosvetske al da nema zidica i da je malo jaci mlaz, radila bi posao za klince i one koji se (tako) osecaju. 

 

jeste da su ovo farmerke marke pionir al u odnosu na ostale pizdarije i odrone u gradu, ovo skoro da nije vredno pomena. a da radi, moglo bi ponekog i obradovati. 

Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Centar Zrenjanina pre desetak godina:

 

Zrenjanin-Trg-nocu.jpg

 

I danas:

 

4-trg-gradska-kuca.jpg

Jbte, ovo je zločin, sad izgleda kao neki parking ispred autleta.

A mogu samo zamilsiti koliko su para spucali i koliko je prečih stvari bilo.

Link to comment

Nisu oni spucali pare, oni su ih ukrali.

Videćete, Žuti su čak pristojni lopovi u odnosu na ove.

Ali, baš nas briga, ova zemlja je i ovako i onako sranje. Kad upadneš u septičku jamu, razlike medju govnima, postaju sve manje važne.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Jeste ali kroz jednu traku, pušta onaj mobilni semafor. Bar tako je bilo za vikend. 

ima ga i sad, al je podnošljivo

Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

Jeste ali kroz jednu traku, pušta onaj mobilni semafor. Bar tako je bilo za vikend. 

 

Ovako je vec 20 dana minimum. Do prvog septembra nema sanse da zavrse, bice opstenarodno veselje.

Link to comment

Izbegavao sam Trg Republike kako sam znao i umeo do sada, veceras sam konacno video sta su napravili. Bice zajeban posao ispraviti sve budalastine koje su ovi idioti napravili i kostace u picku materinu. Oni su napravili... nista. Ali bukvalno nista. Poplocali pozamasan prostor oko spomenika, posadili nekoliko jadnih sadnica koje ce se polomiti na prvom malo jacem vetru i to je sve. Morace tona mobilijara da se iznese na ono sranje da bi sranje uopste imalo neku svrhu i neki kakav-takav izgled necega. Za sada lici na neobelezeni parking koji je na brzinu poplocan jer se u blizini odigrava neki koncert pa da ljudi ne parkiraju u blatu.

 

Toplicin venac, on the other hand, ne izgleda toliko rdjavo. Nisu sve posekli, bar ne za sada.

Link to comment

Ma da samo Trg treba osposobiti i unormiti kako-tako posle ove posati i ne da ce da kosta sve to, nego smo ga ugasili totalno.

 

 

 

I sta je vise sa tim poplocavanjem, da nam je znati ko od njih ima firmu i kome se namestaju poslovi.

 

 

Link to comment
46 minutes ago, Jumanji said:

Ma da samo Trg treba osposobiti i unormiti kako-tako posle ove posati i ne da ce da kosta sve to, nego smo ga ugasili totalno.

 

 

 

I sta je vise sa tim poplocavanjem, da nam je znati ko od njih ima firmu i kome se namestaju poslovi.

 

 

Bata Gašić ima firmu za behaton, valjda... Pisao neko pre par dana...

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Izbegavao sam Trg Republike kako sam znao i umeo do sada, veceras sam konacno video sta su napravili. Bice zajeban posao ispraviti sve budalastine koje su ovi idioti napravili i kostace u picku materinu. Oni su napravili... nista. Ali bukvalno nista. Poplocali pozamasan prostor oko spomenika, posadili nekoliko jadnih sadnica koje ce se polomiti na prvom malo jacem vetru i to je sve. Morace tona mobilijara da se iznese na ono sranje da bi sranje uopste imalo neku svrhu i neki kakav-takav izgled necega. Za sada lici na neobelezeni parking koji je na brzinu poplocan jer se u blizini odigrava neki koncert pa da ljudi ne parkiraju u blatu.

 

Toplicin venac, on the other hand, ne izgleda toliko rdjavo. Nisu sve posekli, bar ne za sada.

 

Ima u golaću na urvini od Strugackih divota, kad lik objašnjava šta stoji iza mahnitog sečenja nesrećne šume ispod: 'biće ravna betonska ploča'.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...