Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

59 minutes ago, Friend said:

Technique plates

IMG_0149_large.jpg

e to. to su ti.

 

čemu to služi? što prosto ne stave obične manje tegove pa vežbaju tehniku?

u svakom sl bitno je da zensko nije jace od mene :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Najjace kad namontiraju tipa 120kg gumiranih dvadesetica i stanu na onu podlogu od sigurno 3cm debele gume i kad krenu sa mrtvakom.Tegovi odskacu opusteno 15 cm kad ih spuste/polu bace...Realno kao da imas feder dole.I jos obuju lifterske tikepa za vecu stabilnost na mekoj gumi.Jbga,mladost sve trpi.

Link to comment

Imas MP kod nekih FB od preprodavaca, koliko je pouzdano ne znam moras sama da procenis. Cenovno ispadne isto kao da narucujes online ali online bar znas poreklo.

 

Ako uhvatis dobar popust izadje i nesto jeftinije. Ide black friday.

Edited by Friend
Link to comment

ja upravo narucila, i to na uk sajtu, ima 40% popust na black friday

na rs sajtu ima popust 30%

32,5 evra me izaslo 2,5kile sa postarinom (platicu jos pdv na cenu proteina kad dodje)

skoro uvek narucujem preko uk sajta, izadje nesto jeftinije

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

pdv je 20%, carina ne ide jer je ispod 50E

nisam primetila tih dodatnih 300din, regularna posta donese kuci za dzabe, ne kurir

 

obicno doplatim 800din postaru za sve ukupno (racunam to je taman koliko je pdv) , na ovaj paket od 2,5kg koji je 32,5evra sad

Edited by InvisibleLight
Link to comment
5 minutes ago, Friend said:

Da, ne ide carina my fault. Na .rs ide postarina 8.5eur na posiljke ispod 70eur.

 

PDV ide na (cena + postarina).

pa ide i na .uk postarina ali je sabrana u cenu koju sam iznela..

posle jos samo pdv, koji je na ovaj paket (koncentrat, bez ukusa, 2,5kg) uvek ~ 800 din pri preuzimanju paketa

 

ko redovno kupuje na MP, ima neka shema preporuke, ne znam tacno ko sta dobija, onaj ko naruci preko linka preporucenog od nekog ima izvesni popust posle potrosene 35 funte. ja imam za sad  19bodova al mislim da je to 1,9evra il sl:)

Edited by InvisibleLight
Link to comment

sad se mislim, sa ovim popustom mogla sam naruciti i 5kg, ne bi preslo 50evra, sto je ratko za ovaj paket

 

ok, ovo je 50,5 evra ali sa shipingom, sama roba je jeftinija

 

Screenshot_2018-11-19-12-00-08.thumb.png.976fbde6d869005afce66aab4bccf700.png

Link to comment

imala sam lose iskustvo s carniom, porezom i lezarinom u zivotu, da bih promo naucni materijal, besplatnu hrpu papaira i jedan katalog, podigla, platila sam cetrdesetak eura. 

navikla sam na twinlabov, razmisljala sam da promenim, ako mogu da ustedim. aj procunjacu malo po myproteinovom sajtu. hvala :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...