Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Otkad ne idem po kaficima pijem taj nespresso

Popila probnih 14 kapsula, klasa su za one iz lidla. Sad cu narucim 50 onih aromaticnih.

Vidim ima barr kafe kapsule (2 vrste) kompatib.sa nespresso aparatom

Cena izmedju lidlovih i nespressovih.

Vrede li?

 

Btw nespresso aparati deluju jeftino, plastik fantastik, ako vrede i 20evra..a prodaju nam po 11500din

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

nama doneo sveti nikola ovog jutra Krups Genio S Touch za Dolce Gusto. lepo, uredno izgleda, a kafa je wow. nisam ljubitelj kafa koje nisu zakuvane u vrelu vodu, ali ova mi je bas super. probali smo Grande, Cafe Au Lait a cerka mi se naliva Nesquickom (moracu da uvedem markice za Nesquick da ogranicim trosenje). Nestle nas castio 10€  posle registracije pa smo odmah narucili jos kojesta.

KRUPS KP440E Nescafé Dolce Gusto Genio S Touch Kapselmaschine

Link to comment

Vec 5+ godina koristim Dolce Gusto aparat i ne bih ga menjao ni za sta na svetu. Jesu mozda malo skuplje kapsule ali i to moze da se resi uzimanjem kod "alternativnih" dilera sa kupujem/prodajem ili na pijaci. Ipak, nista ne moze da zameni taj osecaj da si skuvao kafu za minut i da mozes da pijes ono sto ti se u tom trenutku svidja. Mana mu je to sto mi je ona pena za kapucino prilicno  bzvz pa sam vremenom prestao da ga kupujem iako kada negde sednem najcesce narucim kapucino.

 

Moji favoriti definitivno Cortado i Barcaffe Macchiato Irish cream. Dobra fora je da se naruci kod likova sa kuoujem prodajem po p[ar kapsula svih mogucih ukusa i onda da se vidi sta najvise odgovara.

Link to comment
  • 2 months later...

kanim se uzeti nespreso, probao par putaneke njihove kafe i svidža mi se

 

jel ima nešto što bi trebalo da znam da me odvrati od kupnje?

Link to comment

hmm, meni je sad isto problem i bacanje onog soca od kafe. posle jedne davne poplave soc mi je no no za u sudoperu, a kad ide u wc, zbog hladne vode, brzo je zamasti

 

a kod smeća misliš na one prazne kapaule?

Link to comment
3 minutes ago, ivy said:

pravi puno smeca....mada mislim da kapsule mogu u Cep za hendikep ali to treba proveriti

Ne mogu u Čep za hendikep, kapsula ima alu foliju preko. A i plastika nije ta, više liči na onu od koji se pravi čaša za jogurt, a ta ne ide u ČzH.

 

Link to comment
7 minutes ago, ivy said:

pravi puno smeca....mada mislim da kapsule mogu u Cep za hendikep ali to treba proveriti

Mi kupili pre mesec dana i dobili u njihovoj radnji kese za skupljanje potrosenih kapsula koje oni recikliraju. Kad kupujes sledecu turu ili prolazis pored radnje ostavis punu kesu praznih kapsula

Link to comment
1 minute ago, Далибор said:

Mi kupili pre mesec dana i dobili u njihovoj radnji kese za skupljanje potrosenih kapsula koje oni recikliraju. Kad kupujes sledecu turu ili prolazis pored radnje ostavis punu kesu praznih kapsula

 

 

e pa onda super!

Link to comment
Just now, ivy said:

@Tihajeza aka,ok 

 

 

@kud u maglu Simoviću

 

pa da prazne kapsule...a i zavisan si od brenda jer moras samo njihove da kupujes

 

a soc ide u wc solju i caskom se opere sa dva poteza cetkom i nekim sredstvom za sekund..

Nisi zavistan od brenda. Mi kupujemo u Lindi kapsule, kompatibilne sa Nespresom, i jedno 3x jeftinije od njih, a ima 6 vrsta (jačina)

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Nisi zavistan od brenda. Mi kupujemo u Lindi kapsule, kompatibilne sa Nespresom, i jedno 3x jeftinije od njih, a ima 6 vrsta (jačina)

Realno je ta kafa po Lidlu, ovde kod mene u Mercadoni smece, pijem godinama i cudo da mi bar dva repa nisu izrasla. Nespresso vec ima solidan ukus, al' em je skuplje, em me mrzi da narucujem preko neta.

  • +1 1
Link to comment

A možeš i ovo sa Alija:

RSD 220.07 33%OFF | 4PCS Nespresso Refillable Reusable Nespresso Coffee Capsule 20ML Filters Reutilisable Coffee Capsule Nespresso Cups Spoon Brush

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...