Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Novootvoreno Arada coffee house u Sinđelićevoj, pet shop friendly, medjool urme,  šoljice, fildžani, ethiopian 100% arabica 100gr 280 din, ne znam dal bih isto reagovo na slepom testu al kad ovako pijem saam sam sebi seksi.

 

Link to comment

Ne znam jesam li ovdje već pitao, ali gdje može da se nabavi neka decaf varijanta koja se mućka na mutilicu, vruća voda, mlijeko (znali ne ona plava Aroma koja je zapravo turska). Treba mi nešto da mogu uveče da srčem kad mi zafali miris i ukus (nazovi) kafe. Nekad sam u Pešti viđao Jakobs decaf ako se dobro sjećam. 

 

U ovim našim standardnim radnjama nisam našao ništa. 

 

Ta Aroma mi je čudna, nešto je pregrubo mljevena za moj ukus. 

Link to comment
13 hours ago, James Marshall said:

Ne znam jesam li ovdje već pitao, ali gdje može da se nabavi neka decaf varijanta koja se mućka na mutilicu, vruća voda, mlijeko (znali ne ona plava Aroma koja je zapravo turska). Treba mi nešto da mogu uveče da srčem kad mi zafali miris i ukus (nazovi) kafe. Nekad sam u Pešti viđao Jakobs decaf ako se dobro sjećam. 

 

U ovim našim standardnim radnjama nisam našao ništa. 

 

Ta Aroma mi je čudna, nešto je pregrubo mljevena za moj ukus. 

Ne postoji više nijedna nekafa u prodavnicama, ja kupujem na Bajloniju Lindinu verziju (koje nema kod nas :(): https://www.google.com/imgres?imgurl=https://www.healthtrustpharmacyandstores.com/groceries/products-images/bellarom%20gold%20decaffeinated%20coffee%20100g.jpg&imgrefurl=https://www.healthtrustpharmacyandstores.com/beverage/&docid=Ebj8I6eojn3FTM&tbnid=cg_DoR9hv_kQNM:&vet=1&w=446&h=600&source=sh/x/im

Link to comment
6 hours ago, magnolia said:

Znači biće opet devedesete, kupovina kod švercera, možda ako me put nanese u Szabadku :D

 

Blagodarim za info ;)

Link to comment

Kupih 11.11 ovaj set kapsula za Nespresso mašine, bilo fino sniženje, pa nisam odoleo. I već stiglo.

 

yqbbt36ijHneMevZ9l9EI1TFyCJC6k2fVZ2PydCpmBPY5R9_cbBRmJKA5Bno5cG_cMT2vrHtrPBQULyK9yhbLJCb2aMmOl4Ua1z8HC0Ta2WRC4sdsx2xzgDgzaodf7t4nEnYm2vP7sgw-fxFWVDANKMWnujd7znb8-dvUF3TiXtLXDKOZs9gOpaYQEUxBADwEVpm59lBMY8PUWOBa7b9AJxNg0MJaXHEXWuz0EHSf7dtbAheWdLEZTN0CxawgAPbnwTRBQ63Pco-orvo5YaC-SaztX7wODx7HQOUCBzpeuapr5zSb97loJB5256HPiJNDdsPmN_G-vXh65DBb6dxvYRnxk9U1DuKbMs2WzyinUtArNJXwkrFcIq9vUrJsIUoC1GVGlzuwXRrpcOXcwKNTFxlDk11UWKv-NM2Rv5KzOhCZBlaUYqjLcaBmJh9lpAmcS6bG17w5Ol6vtUy8HzYX4Ik-3yrA5iSCe2YPklBUecJLIrsoQP6ZR8zNDPdsfp1N4-OLQtIdbNXUp4E5O41hURhEW6pzLdHneobh0ED1N-5ut6qeEWRqLqsl46m39FnDXEjpaM2hgD2lpq5BS6RKpQPeMi7eTCqt1Ee0ljtaM1TeVmkCcXkjc9b0eOsCC75RpptimOP5-AABCqRKsbgekCOi0vD2GSY7W2jJfYdgRso409AozJJC21m=w1499-h843-no

 

E sada još samo da provalim čemu služi ovaj mali dodatni dihtung koji je unutra (verovatno su ga tu stavili da se ne izgubi u transportu), i koliko fino treba da bude mlevena kafa i koliko nabijena... pa da krenem da uživam :)

 

 

Link to comment

Ok su u poređenju sa ovim "običnim", meni ponajbolja Uganda, a ni Kolumbija nije loša, svakako su bolje od ovih generičkih, nisu poput njih tanke i gorke, tj. kisele, ali za te pare, preporučujem ono pakovanje turske u Coffee Dreamu od 350 grama (525 dinara), odlična stvar. Ne mogu se ove iz marketa porediti s njom. 

 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...