Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Priča se da su Indijanci nekad vozove zvali gvozdenim konjima. E sad da li je to istina ili samo kaubojska propaganda ne znam, ali u svakom slučaju gazda ovog šljaštećeg bajka je svoj nazvao upravo tako. A be bi ga se postideli ni oni veseljaci iz Orange county . ja.IronhorseImage010.jpgIronhorseImage009.jpgIronhorseImage007.jpgIronhorseImage006.jpgIronhorseImage005.jpgIronhorseImage004.jpgIronhorseImage011.jpg

Link to comment
  • 2 months later...
pazario pre par dana ovo (ZRX 1100) : zrx-1.jpg 1999. god, 51000 km, jbg nisam ni ja tako mlad niti ocuvan, fino mi stoji.. :)inace makina je raketa na 2 tocka
sahranio ovu masinicu preksinoc, a tek presao 60000 km... pocistio me tip na autoputu, klizali masina i ja svako na svoju stranu par stotina metara, ona se zakucala u jedan auto ispred... ostali dugmici...ionako ide zima, pazaricemo nesto novo na prolece...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Probao bas ovo pre neki dan, ide mnooogo dobro :Sad pregovaram sa prodavcem, pa ako se dogovorimo... Jeste da nije bas sezona, ali je cena veoma povoljna u odnosu na motor (skoro nov, 10/2008, 4500km)P.S. U medjuvremenu skinut oglas (dogovorili smo se :))radi se o ovoj lepotici :Honda%20CB1000R%20ABS_w500.jpgHONDA CB1000 R ABS

Edited by braca
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
I prošlo tako skoro 2 meseca, šta bi od dogovora?
tek sad videh...pa... vozam ga vec 2 meseca, osim kad je previse klizavo (zamalo da ga skrsim u petak, naleteo na malo poledice na autoputu)inace, dobio odgovor od osiguranja, onaj prethodni je zvanicno otpisan, totalna steta, jbg, bar je provozao miralema i jos par forumasa... Edited by braca
Link to comment
  • 3 weeks later...
Malo pravno pitanje, sa DE vozačkom dozvolom B kategorije, šta se može voziti od dvociklaša u srbiji? (osim bicikle naravno :D)
Trebalo bi da može do 50 kubika jer ti se automatski priznaje kao da imaš PSP.
Link to comment
  • 2 months later...

zavrsio danas lekarski pregled (za neverovatnih 35min. na NBGu), kupio kacigu :) i naravno upisao voznju bajkeri evo me!psako ima iskusnih bajkera, a voljnih da daju savet u vezi izbora prvog motorcikla ja sam raspolozen da slusam tj. citamizbozbor mi se sveo na KLE500 i BMW F 650 (polovni naravno)

Link to comment
  • 4 weeks later...
Probao bas ovo pre neki dan, ide mnooogo dobro :Sad pregovaram sa prodavcem, pa ako se dogovorimo... Jeste da nije bas sezona, ali je cena veoma povoljna u odnosu na motor (skoro nov, 10/2008, 4500km)P.S. U medjuvremenu skinut oglas (dogovorili smo se :))radi se o ovoj lepotici :Honda%20CB1000R%20ABS_w500.jpgHONDA CB1000 R ABS
Feedback : Posle svakodnevne upotrebe od novembra do danas, sa izuzetkom 2-3 nedelje zimus kad se nije moglo voziti, machina se pokazala veoma dobro, lagana i veoma laka za upravljanje, u gradskoj voznji prolazim gde i skuteri; na autoputu je zmija, popne se na 200 za tren; kocnice (abs) odlicne; sve u svemu veoma dobro, u nekoj drugoj situaciji bih ga zadrzao, ali...1. Ne znam da li sam bas jasan, ali machina je, da tako kazem, prebrza za mene. Moze se on voziti i lagano, ali prosto kad sednes na njega, sve te navodi da ga cepas, bar tako deluje na mene. I onda dovodim sebe u situacije od kojih se najezim retrospektivno, kad se setim kroz koje iglene usi sam prosao ili kako sam uleteo u krivinu. Skrsicu se ako nastavim. Moram da promenim stil voznje, a to tesko sa ovim motorom. Prosecno ga drzim na 5-7000 obrtaja, cesto ide u 8-9000 kad ka malo pocepam, crvena zona mu je tek na 11000-12000.2. Za prevoz kuca-posao i kratke voznje je dovoljno udoban, ali posle sat-dva vec pocinje da bude prilicno tvrd i neudoban; nije za dugu voznju. Vec poodavno planiram put Fr-Srbija, sa jednim ortakom, pa smo napravili par probnih voznji od par sati. Jos me zulja dupe :) Ortak kupio ovo :post-598-12735645531997.jpg3. Probao. Nisam bio neki ljubitelj Harley-a (i jos uvek mi se ne dopadaju neki modeli), ali sam skroz promenio misljenje. To je ono sto mi treba. Udoban, motor snazan koji moze i da povuce i ubrza ako treba, ali koji se najbolje razvija na malom broju obrtaja, stvoren za cool voznju. Na autoputu je pravo uzivanje, i to cak i na 100-110 na sat, sto je nezamislivo sa onim, imao bih utisak da stojim. Rezultat : Honda se prodaje, u medjuvremenu sam kaparisao ovo :post-598-12735645723179.jpg2004, 33.000km, prva ruka, garaziran, lickan, mazen i pazen...Ostalo jos da uskladim planing sa ortakom, da se organizujem sa poslom, ali u neko doba ovog leta bi trebalo da se pojavimo u Srbiji, nasa verzija Easy Ridera-a... :)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...