Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

I po meni je Ćira ispred svih i to svetlosnim godinama, mada ni on nije svetinja, ali u ulici gladnih dominira ako upoređujemo "kvalitet".

Drpano nejedoh još ali ga moj klinac poprilično nahvalio pre jedno mesec dana, isto neki mix ali nebeše jaga čini mi se.

Realno, "kvalitet" je svuda u osetnom padu, negde manje negde više, i to bez obzira na cene koje su naravno poskakale baš primetno.

Ozbiljno sam se razočarao Savčićem u kralja Milutina prošle nedelje....a kunuo sam se u njega. Daću mu priliku ponovo naravno. Možda je trenutni kiks, suv, preslan ovog puta, jednu porciju poneo kući, nejestivo posle samo sat vremena.

 

Link to comment

Jesi li probao "Skadarlijske kobasice"? Meni je to omiljeni lokal u gradu za fast food, ako izuzmem Goju na Dušanovcu kod kojeg se ide samo s namerom, jer nemam posla u tom delu grada više, pa mi nije usput.

Link to comment

Glede kvaliteta, bez želje da bilo koga branim, samo jedan mali detalj - Klemenca sendvičara na Vračaru (inače odličan fast-food) je objavila da ukida sva jela sa svinjetinom jer im cene od dobavljača haotično rastu.

Lebowski je izjavio da mu cene sirovina rastu iz meseca u mesec i, pošto nije hteo da podiže cene, posluje na granici profitabilnosti. Sledeće je katanac.

 

Mnogo je zajebano sa fast-foodom, jeftina su jela, ti podigneš za 30din i oseti se medju mušterijama. Ako za mesec dana budeš prinudjen da opet podigneš cenu, prestaće ljudi da ti dolaze, otići će kod onog prekoputa.

A alternativa ti je da uzmeš jeftinije meso i sastojke i time srozaš kvalitet svog proizvoda.

  • +1 1
Link to comment

u prilog tome - juce sam bio kod cire cetvrti put u cetiri meseca, i opet nova cena. standardna pljeka 340 dinara, pre mesec dana bila 320, pre dva 300, pre tri 280. i nije bilo nikog. bio sam sam na kiosku dok sam cekao sto se obicno ne desava kod cire.

Edited by Nikodije
Link to comment

To. A on sad, lupam brojku, mora da proda 1500 pljeskavica mesecno da bi bio dobar. Ja cu uvek radije dati 50din vise na racun kvalitetnijeg fast-fooda, ali on sa tim neće prodati 1500 komada.

 

Šiš ćevap opstaje tamo već deceniju i kusur samo na račun dve stvari - prave unapred pa se ne čeka pujo i najjeftiniji su.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Glede kvaliteta, bez želje da bilo koga branim, samo jedan mali detalj - Klemenca sendvičara na Vračaru (inače odličan fast-food) je objavila da ukida sva jela sa svinjetinom jer im cene od dobavljača haotično rastu.

Lebowski je izjavio da mu cene sirovina rastu iz meseca u mesec i, pošto nije hteo da podiže cene, posluje na granici profitabilnosti. Sledeće je katanac.

 

Mnogo je zajebano sa fast-foodom, jeftina su jela, ti podigneš za 30din i oseti se medju mušterijama. Ako za mesec dana budeš prinudjen da opet podigneš cenu, prestaće ljudi da ti dolaze, otići će kod onog prekoputa.

A alternativa ti je da uzmeš jeftinije meso i sastojke i time srozaš kvalitet svog proizvoda.

Klemencu drže čudni ljudi. Prvo su bili super, imali najbolje sendviče tj Kubanski po koji se većinom i išlo, da bi ga izbacili iz ponude jer "gazda hoće da ima sve gotovo i spremno" onda iznenada pala poseta pa usledio dupli pas Vračar-NBG-Vračar ali i dalje nisu uspeli da se vrate na taj prvobitni nivo.

 

Kad smo kod Vračara i sendviča, Sendvič Store se otvorio i kod Koče Kapetana. Drži neki bivši basketaš, i jedni su od boljih sendviča u gradu. Čak prave i svoj hleb a po ukusu i ceni su bolji i od Mesoždera.

Link to comment
  • 2 weeks later...
5 minutes ago, Milošica said:

Otvara se danas neki restoran brze hrane na Trgu Republike, finu reklamu imaju.

 

Smash burgeri, pica Napolitana, sendvici.

 

@*edited by mod zaduzen da proba prvi.

Kako se zovu?

Link to comment

Video sam, iskaču jako po Instagramu. Ali ukleta lokacija + mešavina svega i svačega, nisam siguran da mogu da budu bolji od mesta koje služe samo pizzu ili samo burger. Ali videćemo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...