Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bilions prdno u čabar.

 

Jedino pozitivno je što se Đamati fizički malo vratio u život, u petoj sezoni je ličio na hodajući corpse...

 

Majkl Prins jednostavno nije do kolena Bobiju Ekslrodu, ni po karakteru a niti po glumi... 

 

Generalno, zaplet je dosadan, čovek organizuje Olimpijske igre da bi vratio bivšu ženu (možda ideja za kolegu Nikodija? :D), a ovi mu kao ne daju. Đamati je šatro moralan ali sve što radi, radi da bi jebao ovog. Sabplotova gotovo da i nema, kao i zanimljivih likova, svi su nekako "presisali" osim eventualno Vegza.

 

I što je najgore, bio sam ubeđen da je ovo poslednja sezona, kako jebeno ne skontaju kada nešto treba da završe, nije mi jasno...

 

Znači nije da je katastrofa, ali recikliranje je uveliko u toku... Videćete ono što ste gledali pet sezona, samo gore, pa ko ima viška 12 sati života, neka overi i ovu sezonu...

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, Ros said:

 

moze da prodje. cekajuci saula, i ostale stvari

Класично Нетфликс паламуђење. Збинџовао сам га за дан - два и смучило ми се...

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Nije poslednja?

 

Billions season six came to an end on Sunday, April 10, on Showtime and Sky One, but there is no need to wait to find out if it will return.

The drama's creators have already confirmed that Billions will be back for a seventh season.

Link to comment

Gleda(o) neko Breeders?

Zamalo da napišem da je serija hiperbola al zapravo je prilično realističan prikaz roditeljstva sa mala dica.

Dobar humor, dobre situacije, preporuka.

 

  • Wub 1
Link to comment

slučajno izabrah na SBB klubu. dodijalo mi sve ono sa pucnjavom i jurnjavom pa, da promenim.

All Creatures Great and Small

odlično ocenjene 2 x 7 epizoda o životu veterinara u jorkširskom selu. profi urađeno u svakom smislu kao i sve što nam stiže sa ostrva. ambijent i dešavanja pomalo podsećaju na Dr. Martina. ako hoćete opuštajuće buljenje u ekran, preporučujem vam ovo.

 

zanimljivo je da je ova serija poslednje pojavljivanje dajane rig.

  • +1 3
Link to comment

Ima na Pickboxu, na tv-u, ne u video klubu, uveče oko 20 časova, Line of Duty. Juče je bilo finale 3.sezone. Zaboravila sam koliko je to dobra serija.

  • +1 1
Link to comment
Класично Нетфликс паламуђење. Збинџовао сам га за дан - два и смучило ми се...
To kao advokat govoriš ili...?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

To kao advokat govoriš ili...?







... Shiit has hit the fan
 

Ne, kao gledalac običan. Ne usuđujem se da komentarišem sa pravne strane jer ne poznajem dovoljno njihovo pravosuđe. Ali mi i kao gledaocu deluje nafurano previše, a on kao neki pravosudni Kapetan Amerika…

Link to comment
Ne, kao gledalac običan. Ne usuđujem se da komentarišem sa pravne strane jer ne poznajem dovoljno njihovo pravosuđe. Ali mi i kao gledaocu deluje nafurano previše, a on kao neki pravosudni Kapetan Amerika…
U pravu si, odgledao par epizoda i jeste mi utisak, ono, mogao bi neki slučaj i da izgubi...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...