Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da povecam slova na google chrome na samsungu?

Na primer ova slova sada sto kucam su prilicno velika (130%) al slova koja ste vi ostavili u komentarima su duplo manja, fakin  lupa mi treba da procitam. Kako ta slova da povecam?

 

Inace sam povecala slova na telefonu pa mi poruka od 3 reci bude pola ekrana (malo sam ga preterala :D)

 

 

 

 

Screenshot_20201027-115352_Chrome.jpg

Edited by mustang
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Imas za ovaj forum customizer gdje mozes staviti "larger font size for posts", ako ti to radi posao

 

 

Gde to da nadjem na mobilnom? Isla u account setting od ppp, nema

Link to comment

Znam moram da vidim koja mi je pregledna. Preferiram dark mode  ali ova tema na dark mode je bas necitljiva u smislu raspodele. 

Default 4.5 je najpreglednija, ostalo ko da sam na lsd

Link to comment
Quote

You shouldn’t delete the System Volume Information folder. On NTFS-formatted drives, Windows won’t normally let you access this folder, much less delete it. On exFAT or FAT32-formatted drives, you can choose to delete the folder—but Windows will just recreate it in the future, since it needs it.

Windows stores important system data here, and you should leave the folder alone. Don’t attempt to change the permissions on the folder to delete it.

 

Link to comment
On 23.10.2020. at 0:46, napadaj said:

OnePlus 8Pro ili 8T

Oxygen je najsličnji iOS-u po izgledu i funkcionalnosti, ima slajder sa strane za silent/vibrate/ring kao Ajfon koji nemaju drugi Android telefoni, kamere su odlične... Probaj negde.

 

 

 

 

Kupljen. Odlican je. Ovo je 1000 svetlosnih godina ispred iphone. 

Brz kao munja, lako se uci, mogu da radim vise operacija, ne koci, vrlo pregledan, jednostavno za upotrebu, sve pod konac. 

Kamera fenomenalna.

Apsolutna preporuka. Dobijes i punjac za 25min ga napuni do kraja. Bruka bruka 

 

Hvala! 

 

Bas sam odusevljena. Ima da ga preporucujem svakom ko ima iphone. Veoma je slican njemu ali ne moze da se poredi po kvalitetu. 

 

Samsung mi je mnogo komplikovan sve je razbacano nekako I vec je ovaj rezervni poceo da stuca posle nedelju dana

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...