Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@napadaj uzela sam oneplus buda z, $55, odlične su! 

 

Da li može Google voice da se preimenuje (ja nadjoh da ne moze, al da proverim) i da li moze se da se pozove isto kao siri bez da pipam telefon? 

 

Siri uvek prisluskuje i samo dreknes siri ovo, ono al izgleda da Google voice to ne može

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Da li može Google voice da se preimenuje (ja nadjoh da ne moze, al da proverim) i da li moze se da se pozove isto kao siri bez da pipam telefon? 

 

Siri uvek prisluskuje i samo dreknes siri ovo, ono al izgleda da Google voice to ne može

 

 

Ne znam da li moras da podesis prvo, ali trebalo bi da moze sa "OK Google" ili " Hey Google".

Link to comment

Hvala, sinoć sam maltretirala nekog jer plavuša ne može da skapira da treba da klikne u tim setinzima na voice match

 

Nisu dobro step by step ostavili za androide

 

Radi sad, dreknem iz kuhinje hej gugl, čuje bolje nego ja 😁

Link to comment

dala mi koleginica, nešto starija, novi notebook da joj ga malo sredim, instaliram koješta tipa skype, chrome i sl. i dva dana se normalno kačio na moj wlan, juče prijavio da nije moguće da se poveže sa tim ruterom i ne jebe više uopšte da se prikači... što mi je činiti?

restartovao sam i ruter, ništa, lan ulaz nema

Edited by aram
Link to comment

Napisah na drugom topiku. Dobio novi komp i sada se javio problem povezivanja na monitor. Graficka ima DVI-D dual link i HDMI izlaze, dok je monitor prilicno mator i ima VGA-VGA kabl. Ranije sam ga spajao uz pomoc VGA-DVI-I nastavka, no ovo je nova situacija. Bonus je ova zabrana rada radnji do ponedeljka, sto mi dodatno ide na nerve.

Elem, koja je bolja varijanta za povezivanje ovde, VGA-HDMI ili VGA-DVI-D dual link kabl/adapter?

Link to comment
28 minutes ago, Miljenko said:

Elem, koja je bolja varijanta za povezivanje ovde, VGA-HDMI ili VGA-DVI-D dual link kabl/adapter?

 

Ja mislim sta god lakse nabavis od ta dva adaptera.

Link to comment
51 minutes ago, Miljenko said:

Napisah na drugom topiku. Dobio novi komp i sada se javio problem povezivanja na monitor. Graficka ima DVI-D dual link i HDMI izlaze, dok je monitor prilicno mator i ima VGA-VGA kabl. Ranije sam ga spajao uz pomoc VGA-DVI-I nastavka, no ovo je nova situacija. Bonus je ova zabrana rada radnji do ponedeljka, sto mi dodatno ide na nerve.

Elem, koja je bolja varijanta za povezivanje ovde, VGA-HDMI ili VGA-DVI-D dual link kabl/adapter?

šta god nabaš, isti ti se vata

Link to comment

U najgorem slucaju fotoshop, ali zapravo za kucni internet, slusanje muzike, word.

 

Da nije bas krs ali ne treba ni gejmerski, dakle autonomija par sati i HD displej po mogucstvu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...