Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa i o tome sam razmišljala kako je uopšte toj firmi isplativo da se reklamira?! Par puta sam kupovala. Google ads za moj biznis, ma idi, brže sam izgubila pare nego da sam igrala poker masinu

Link to comment
27 minutes ago, mustang said:

Pa i o tome sam razmišljala kako je uopšte toj firmi isplativo da se reklamira?! 

 

Racunaju da ce vise zaraditi od tih sto ce klknuti nego koliko ih kosta reklama. Sto, naravno, ne mora da bude tako...

Link to comment

@mustang

Pod uslovom da je sve urađeno kako treba, možda je i cena klika jako visoka, to zavisi od delatnosti. Ako baš hoćeš da saznaš šta je razlog, nađi nekog ko zna šta radi da bi to proverio. Ako ne znaš nikoga lično, probaj na Upworku, Poreska će se obradovati.:Jova:

Link to comment

Samo da pitam pošto sam laik. Korisnik sam Supernove-Kopernikusa i pošto je onaj njihov ruter slab i u spavaćim sobama je slabiji signal da li mogu da kupim još jedan ruter i da ga postavim na kraju hodnika da proširuje signal na preostale dve sobe?

Link to comment
On 21.11.2020. at 21:08, mustang said:

Pa i o tome sam razmišljala kako je uopšte toj firmi isplativo da se reklamira?! Par puta sam kupovala. Google ads za moj biznis, ma idi, brže sam izgubila pare nego da sam igrala poker masinu

 

Pa za tipa 10$ page ti iskače ljudima u lokalu po feedu ili kome već a to su realno smešne pare za takvu reklamu. Isto važi i za instagram. 3, 4 objave prijatelja pa reklama i ima ih ko govana. Očigledno je da im se isplati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...