Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

STAKvideo, cisto da malo ispromovisem jednog talentovanog klinca koji studira na fakultetu filmskih i dramskih umetnosti, a u slobodno vreme pojedinim reperima snima spotove, u pitanju je Kosta Jokic i mnogo mi se svidja njegov stil, dok bih izdvojio ova tri spota koja je snimio.

 

Struka - Ola Ola E (kul spot kakav zasluzuje jedan tako kul reper, sa tako kul mamojebenim rimama "Kapisi - planiram da zapalim na Sejsele, s egzoticnim kuravama radicu interrejsle, trosicu stare pare, al' nikad na stare 'rave, jer prave glave ne zive od stare slave, gas do daske, brate, nemam vremena da sednem, moje sranje mora da jebe jer moram da jedem, zato, pile, skaci po kari bossu, dok jedem pile u kari sosu")

 

 

Struka - Na Mom Umu (isto lep spot za srpskog kralja rep scene "Jebes sujetu i mrznju jer sam van tog, sam Bog zna da sam Kralj Kong ove dzungle, slikam kao Van Gogh, da, samo sa rimama, dok kurve s praznim tibama jure za punim kiblama, jure punom parom ka zemlji meda i mleka, sve su slatke, ali prazne ko Uskrsnji coko zeka, jedna k’o Koko zapala mi je za oko, jes’ da jedva vidim, ali kurvu spazim kao soko")

 

 

THCF - Od Kosova Do Kanade (jednostavan, a bas lep spot, isto je i super pesma, narocito ceo refren razbija "Na ulici prsti rat, kazu nema pravde, uz nase pesme rastu od Kosova do Kanade, digni mac andjele, vidis li šta rade, mi kidamo dalje, u nama je srce lavlje, nesreca je tu, eto je pred vratima, na cosku sam s baticom cirkao danima, imam osecaj da vise vas ne poznajem, dok u steku broje se pare od prodaje")

 

 

Link to comment

Zaboravio sam da okacim jos jedan kul STAKvideo spot, ovaj je snimljen za Bvanu i njegovu pesmu Sajfer na kojoj mu gostuje gomila repera.

 

Struka naravno najbolji, Smoke Mardeljano isto super, Cyam bezveze, Don Trialeon odlican, Smek Dedi prosek, Kandzija smor, Bvana jako dobar.

 

 

Link to comment
Zaboravio sam da okacim jos jedan kul STAKvideo spot, ovaj je snimljen za Bvanu i njegovu pesmu Sajfer na kojoj mu gostuje gomila repera.
 
Struka naravno najbolji, Smoke Mardeljano isto super, Cyam bezveze, Don Trialeon odlican, Smek Dedi prosek, Kandzija smor, Bvana jako dobar.
 
 
Sajfer nije ime pesme, to je opšti naziv kad reperi fristajluju jedan za drugim

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Sajfer nije ime pesme, to je opšti naziv kad reperi fristajluju jedan za drugim
 

koliko Frenkie dobro krene a onda dodje Vojko i posere im se svima po glavama, jao jao jao ovo je legendarno

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, copkillah said:

Sajfer nije ime pesme, to je opšti naziv kad reperi fristajluju jedan za drugim

 

Pa jeste ime pesme na njegovom albumu Celicno Mudo, na to sam mislio, kako drukcije da nazovem pesmu nego Sajfer, kada ju je Bvana tako nazvao :)

A sama rec "cypher" jeste vezana za freestyle, ali obicno kada je u pitanju battle rap, dok na ovoj pesmi niko nije bacio fristajl, svaki verse je bio pripremljen.

 

Evo i svima ovde omiljeni Bassivity ima svog konja sajfera za trku, naravno da je Reksona daleko iznad svih, cak i sa 10% snage je jaci od cele srpske scene :wub:

 

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Бруклинский said:

 

naravno da je Reksona daleko iznad svih, cak i sa 10% snage je jaci od cele srpske scene :wub:

 

Ovo si mogao da napise samo neko ko je posle Reksone prekinuo sa slusanjem, skup opstih mesta. Cak je i lik koji je izbacio najfolirantskije stihove, Cobi, bolji od njega. Jedini gori je pajser Suki.

Hiljson postao Marija Serifovic

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...