Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

On 27.7.2020. at 10:24, cartman said:

fun fact... Furio Djunta je specijalista vaskularne hirurgije. Dobar lik

 

Nisam znao za taj detalj, svaka mu cast, najbolji mi je bio kada su on i Mejsi gostovali Coroni na pesmi Toni Montana Njuh, prava trepcina, a isto mi je bio super kada su on i Fox zajedno uradili dve pesme, Indigo Deca koja je takodje epski trep, kao i podjednako dobra Ljubav U Doba Ebole.

 

 

Link to comment

Mimi Mercedez ima dve nove pesme, Nadal od pre cetiri meseca, kao i Zla Riba od pre sest dana, vise mi se svidja prva, ali i druga nije losa.

 

 

Link to comment

Arafat, ovaj lik mi je takodje uvek bio zanimljiv, ne znam mnogo o njemu osim nekih intervjua gde je vise pricao o stvarima koje nemaju mnogo veze s muzikom, ranije je bio bas buckast, a sada se bukvalno prepolovio, jedva sam ga prepoznao kad je ucestvovao u onim loudpack.zone klipovima na Bassivity Digital youtube kanalu, njegov prvi mikstejp (Papir Cvet Makaze) od pre sedam godina mi je bio odlican, isto imam sve pohvale i za njegov prvi album (Zakuni Se) od pre cetiri i po godine, u zadnje vreme vidim da uglavnom snima neke stvari sa svojom Black Ring Crew ekipom, a sto se tice konkretkno nekih njegovih pesama koje su mi najgotivnije, tu je pre svega Z Brkatim Jevrejem Na Slici na kojoj mu gostuje Marlon Brutal, zatim bih izdvojio jos dve njegove solo pesme, Paciotti Snovi za koju nije snimljen spot, ali ima lyrics video, kao i Nemoj Vojo koji mi je bas odlicna.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Dobro! 

 

Ajs radi album sa Smoketom I to može biti ok za ljubitelje starijeg hip hopa. 

bolje ne, ona jedna pesma sto su radili je nesto najgore sto sam cuo u skorije vreme. 

Link to comment

Ajs je zabavan do sredine puberteta otprilike, onda skontaš da ima jedan fazon i to je to.

 

Da li je neko sa ovih prostora izbacio bolji rep na engleskom od Randoma?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...