Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 18.10.2020. at 13:19, Milosh76 said:

 

Pustii su duplu epizodu 1 i 2, zato traje sat i po. SInoc je na SuperNovoj bila treca, veceras je cetvrta epizoda. Sledeceg vikenda je repriza na Pinku.

 

On 18.10.2020. at 17:39, Arkadija said:

Znači DS ide samo jednom nedeljno?

Kakvi debili sa Supernove :isuse: premijerna serija,prajmtajm i niko nema pojma kad ce koja epizoda biti emitovana kao da se radi o 58. reprizi Otpisanih.Najave jednu epizodu za neki dan u 21 h, naravno nema pomena koja je u pitanju.Ja gledao prvew dve i skinem 3. jer kao ici ce 4. na tv.Kad oni ladno sve izmene i puste sve epizode redom, od 1-4 . Toliko o profesionalnosti, pameti,prog.shemi.....

Link to comment
Kakvi debili sa Supernove :isuse: premijerna serija,prajmtajm i niko nema pojma kad ce koja epizoda biti emitovana kao da se radi o 58. reprizi Otpisanih.Najave jednu epizodu za neki dan u 21 h, naravno nema pomena koja je u pitanju.Ja gledao prvew dve i skinem 3. jer kao ici ce 4. na tv.Kad oni ladno sve izmene i puste sve epizode redom, od 1-4 . Toliko o profesionalnosti, pameti,prog.shemi.....
Ama brate oni totalno rasulo, bilo je par ljudi koji su "uleteli" tamo, pokušali da "zategnu", ali brzo im je objašnjeno[emoji769] da ne rade to..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Jok, to je nastavak[emoji769] filma "Realna priča" valjda.

.... Shiit has hit the fan!


Serija mnogo bolja od filma
Dobar kasting, svi fino opušteni

Inače, ideja maknuta sa HBO serije Razvod.
Dijalozi jako liče na Čekaj me, ja sigurno neću doći

Sent from fav toy

Link to comment

Sad bi sinisa napisao repliku "kakav rodjendan?" 

 

Na tome mu se bazira ceo opus

- dodaj mi hleb

- kakav hleb

- pa taj tu, crni

 

Ili recimo

 

- idemo u grcku

- kakvu grcku

- pa u grcku grcku

 

- ja bih jedno kavo

- kakvo kavo

- sladjo! 

 

zzzzz zzz

Edited by MocaVukotic
  • Haha 1
Link to comment

Drzavni sluzbenik je mnogo bolji od Ubica i od Juznog vetra. Tema kao takva je do sada prakticno neobradjena u nasim serijama, a vrlo je zanimljiva.

 

Naravno, seriju drze matori glumci cak i kad se pojave u kratkim scenama poput Marijanovica iz Ubica.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...