Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

4 hours ago, svashtabezneshto said:

sad sam negde pročitala komentar da je dečko lice sa posebnim potrebama.

ne znam da li ej tačno, ali ako jeste...uh

 

 Je-bo-te. Nadam se da nije. :(

Link to comment

gondza?

ocigledno jeste.

 

za klinca nekako sumnjam, neko bi to vec provalio onomad kad smo o ovome razglabali, plus, ako sam dobro shvatio, dovatili su se na nekoj zurci ili koncertu, pa u javnom veceu.

mada, ko ce ga znati, sve moze da bude.

Link to comment
  • 6 months later...
Quote

 

Glumac Goran Jevtić (41) provešće 10 meseci iza rešetaka zbog optužbi da je počinio nedozvoljene polne radnje nad maloletnikom L. K. Odlukom suda Jevtić kaznu neće moći da služi u svom stanu, već će morati u zatvor.

 

Podsetimo, Jevtiću je prvoestepenom presudom bila izrečena kazna kućnog pritvora u trajanju od deset meseci, bez nanogice. Jevtić se, kako saznajemo, žalio na presudu, kao i tužilaštvo, pa je Viši sud u Somboru odlučio da kaznu preinači i doneta je pravosnažna presuda kojom je poznati beogradski glumac osuđen na deset meseci zatvora.

 

blic.rs/vesti/hronika/sud-preinacio-presudu-glumac-goran-jevtic-kaznu-sluzi-iza-resetaka/gp8rhjr

Edited by vememah
Link to comment

Kurir sa detaljima iz presude, klinac navodno nije imao predstavu da će ga ovaj spopasti. Naravno, uzeti sa kilom soli pošto je u pitanju Kurir.

 

 
Quote

GLUMAC IDE U ZATVOR
 

ŠOKANTNI DETALJI SA SUĐENJA GORANU JEVTIĆU! UHVATIO L.K. (16) ZA RUKU I POČEO DA GA LJUBI: Treba da ti bude čast da neko slavan želi da ti p*puši! DEČAK PREKLINJAO DA GA PUSTI

 

CRNA HRONIKA
03.10.2019. 08:33h

Goran Jevtić, koji je bio osuđen na deset meseci kućnog zatvora zbog nedozvoljenih polnih radnji nad maloletnim L. K. 15. juna 2014. godine, konačnom odlukom suda kaznu neće moći da služi u svom domu, već u zatvoru.

Tužilaštvo je tako uspelo da se izbori da se okrivljenom preinači način izvršenja kazne u odnosu na prvostepenu presudu.

Kazna je izmenjena zbog okolnosti pod kojima je krivično delo učinjeno, tačnije zloupotrebe poverenja prema oštećenom, jer je maloletnik bio opčinjen glumcem i ushićen prihvatio ponudu da odu na piće, pa nije mogao da pretpostavi stvarnu nameru koju je okrivljeni imao prema njemu. U obzir je uzeta i starost oštećenog, koja je bila očigledno nesrazmerna uzrastu okrivljenog, jer je L. K. u tom trenutku imao 16 godina, tako da su sve to bili razlozi da se žalba tužilaštva usvoji i da se okrivljenom preinači način izvršenja kazne - navodi se u odluci.

Tokom suđenja je utvrđeno da je glumac mladića primorao na oralni seks u toaletu Narodnog pozorišta u Somboru tokom žurke koja je održana posle manifestacije Pozorišni maraton. L. K. je bio u društvu drugarice H. V. i prilazio je glumcima kako bi se sanjima pozdravio i čestitao im završetak sezone, što je za njega, kao polaznika škole glume, bila velika čast.
 

- Prišao je i stolu za kojim je sedeo Jevtić, te mu čestitao na dobrom radu. Okrivljeni je tada oštećenom rekao da bi mogli otići na piće, što je kod oštećenog stvorilo osećaj ushićenja i zadovoljstva, pri čemu mu nije rekao gde i kada će ići na piće - navodi se u dokumentima.

Maloletnik se ubrzo vratio kod drugarice, a dok su stajali kod ulaznih vrata i jeli burek, Jevtić je prošao i rukom ga blago stisnuo za lakat, što je on shvatio kao poziv da krenu na piće. Pošao je za njim niz hodnik, ne sluteći šta ga čeka.

Okrivljeni je ušao u toalet u hodniku, a maloletnik je ušao za njim da opere ruke, koje su mu bile masne od bureka. Tada je okrivljeni otvorio vrata WC-kabine i rekao mu: "Možeš samo na sekund" i glavom mu dao znak da priđe. Ne znajući šta okrivljeni želi, približio se i tada ga je on uhvatio za ruku i povukao u WC, zatvorio vrata, stavio ruku na vrat i počeo da ga ljubi po vratu govoreći mu: "Treba da ti bude čast da neko slavan kao ja želi da ti popuši" - navodi se u dokumentima.

Jevtić je nastavio priču da "to ne znači da je gej", dok je dečak sve vreme plakao i molio da prestane.

kurir.rs/crna-hronika/3332701/sokantni-detalji-sa-sudjenja-goranu-jevticu-uhvatio-lk-16-za-ruku-i-poceo-da-ga-ljubi-treba-da-ti-bude-cast-da-neko-slavan-zeli-da-ti-ppusi-decak-preklinjao-da-ga-pusti

Edited by vememah
Link to comment

Moguće je da su dobili neku stimulaciju za pumpanje ugleda Levijatana među širokim masama, što naravno nikako ne znači da je Jevtić cvećka.

 

Quote

Dečakova majka J. K. ispričala je tokom suđenja da se njen sin te noći kući vratio vidno uplašen, uzrujan i da se tresao kao da je zima, tako da mu je dala da popije bensedin za smirenje.

- Bio je uplakan i prvo nije hteo da kaže šta se desilo. Tek na insistiranje drugarice i radnika pozorišta koji su ga dopratili ispričao je. Plakao je i imao nagon za povraćanje - ispričala je dečakova majka.

Kada je sve saznala o nemilom događaju, pitala je sina kako to da se nije branio, da ga nije odgurnuo.

- Sin mi je rekao: "Nisam mogao, bio sam blokiran". Pomislio sam, ako ga udarim, onda više nikada neću moći da uđem u pozorište. Razmišljao je o tome kakve sve može imati posledice s obzirom na Jevtićev položaj u glumačkom svetu, da li ga je trebalo udariti, kako će se to odraziti... Nakon toga dolazi do većih problema jer više nije mogao normalno da spava, jede, bio je povučen u sebe, spavao je obučen i zbog toga smo se suprug i ja obratili psihijatru, koji mu je propisao psihoterapiju, bromazepam i tablete zolofata - navela je majka oštećenog.

kurir.rs/crna-hronika/3333369/zbog-glumca-pio-bromazepame-imao-kosmare-spavao-obucen-oglasila-se-majka-decaka-kojeg-je-jevtic-zlostavljao-otkrila-jezive-detalje

Edited by vememah
Link to comment

Naravno, nisam ni pomislio da branim Jevtića u bilo kom slučaju.

Samo mi nije jasna uloga Levijatana u svemu ovome.

I ova priča sad zvuči prilično drugačije, ako je istina da je tako bilo, to je već čisto silovanje. Ima video, ali nešto mi mučno da gledam, sa ovom dvojicom kako ispituju klinca, još i više...

Spoiler

 

 

Edited by mraki
Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...