Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

prekjuče, danski period film "komuna". zanimljivo podsećanje na neka prošla vremena. sasvim OK film.

 

sinoć, obe epizode / oba dela engleskog "minijaturista". amsterdam "zlatnog doba", trgovac homoseksualac, njegova fejk žena, energična sestra i dvoje poslužitelja koji nisu samo poslužitelji. i, misteriozna minijaturistkinja. vidim da su snimljena samo dva dela. nekako, očekivao sam da ima još. pogledajte ako imate 72 sata unazad na "epik TV"

Link to comment

nakanio se da gledam tri bilborda.. posle par meseci

godinama nisam gledao bolji film

poželeo sam da živim što duže.. posle dobre knjige, filma,  uplašim se smrti

toliko smeha,suza,teskobe,oslobođenja..odbacivanje porodičnih govana i na kraju, kad dođe mir, ajde videćemo da li da roknemo nekog tamo smrada..fantastic!

mama i rokvel :Hail:

i ona scena kad tata davi kevu i dobije nož pod grlo, to su mnogi propustili i postali jadni ljudi do kraja života..

 

Link to comment
On 6.5.2018. at 5:32, Hippie said:

nije perfektan al jeste ultra zabavan..... i samo nase malo ppp selo nema neku temu/topik o Avendjerzima, za razliku od ostatka internet univerzuma :dry:

 

 

Ima ne brini samo je sakriven kao Wakanda

 

On topic od superhero filmova Wonder Women mi je bio djubre, Panter poprilicno dobar i razlicit od ostalih Marvela a Infinity Wars odlican ako se uzme u obzir sta su sve morali i uspeli da ubudze u smislenu celinu.

 

 

 

Link to comment
47 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

Ima ne brini samo je sakriven kao Wakanda

 

 

ohooo.. lepo, lepo girl_smile.gif ne svracham na taj potforum tako cesto tako da mi je fakat promaklo

 

Wonder Woman i Pantera uopste ne mogu da se nateram da pogledam.... 

Link to comment
5 hours ago, Indy said:

Lost Highway Davida Lyncha

 

Uvodna špica sa Bowiejevim (terminalno potcenjenim) "I'm deranged" - much love!

 

Otkud to da je potcenjena? Meni je jedna od najboljih pesama ikada!

Film je izvanredan, a pesma savršeno funkcioniše na početku i na kraju (na taj je način koncipiran i saundtrek album).

Link to comment
15 hours ago, Indy said:

Lost Highway Davida Lyncha

 

Uvodna špica sa Bowiejevim (terminalno potcenjenim) "I'm deranged" - much love!

 

Bravo, jedan od mojih omiljenih filmova. :)

Link to comment

Odgledah onog eskvajera sa denzelom.
Retko dosadan i glup film. Tačno se vidi da su meračili oskara ili tsko nešto. Po meni je ovo Denzelov najgori film ikad. Toliko je preglumljivao da sam imao solidan transfer neprijatnosti.
A Kolin Farel je propo ko muda kroz počepane gaće. Pokušavam da se setim koji mu je poslednji film da valja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Odgledao Justice League, ne znam što gledam više ova Marvelova sranja, previše ih je i dosadni su.

 

Podsetio si me ovim postom na film koji sam gledao malopre: Renegades (2017). Samo gledljivo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...