Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

zašto gledate krš filmove?  i, još u bioskopu. 

 

meni je ovaj topik vrlodobar info o preskakanju budalaština. a boga mi, i otvara mi vidike. recim, box lista mi je putokaz za šta zaobići.

Link to comment
 
Krš je film, Marvel je zanatski i strateški miljama daleko od DC. DC je pokušao da se ogrebe o ovo novo zlatno doba superherojskih filmova tako što su u par filmova pokušali da zbombaju ono što je Marvel uradio u 20, bez ikakve vizije. A imaju mnogostruko jače i kultnije heroje od Marvela, no treba to i znati realizovati. DC-jevi filmovi su uglavnom teški promašaji. 
meni watchmen bolji od marvelovih. pa i ww.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment

Odgledao i ja bleed for this. Ništa specijalno, drži pažnju, ja volim te sportske priče pa mi ne treba puno.. Malo sam se razočarao posle čitajući o njemu u RL, nije bio baš čovek za primer, a i u povratničkoj borbi izgleda da postoji koncenzus barem na netu da ga je Duran ugazio, ima na YT borba, moraću da šacnem.

 

Fenomenalan mi je Aaron Eckhart kao trener. 

Edited by Mil@n
Link to comment

dva ratna po istinitim dogadjajima :

 

the 12th man

https://www.imdb.com/title/tt3300980/?ref_=nv_sr_2

 

ovaj ne baca drukcije svetlo na nemce u ww2, ali to mu ne smeta da bude odlican

 

kilo two bravo

https://www.imdb.com/title/tt3622120/?ref_=fn_al_tt_1

 

englezi u avganistanu, u minskom polju, i najrealisticniji prikaz ratnih povreda i otkinutih udova koje sam video na filmu. potrebni su jaki zivci, ali vredi, takodje odlican

 

Link to comment
On 13.5.2018. at 12:45, Majo said:

The Goodbye Girl - divotinja za vikend, koja ostavlja osmeh od uveta do uveta. Dreyfuss, fenomenalan.

 

Ovde moram da reagujem. Posto se radi o mojoj omiljenoj filmskoj dekadi. Prosto mi ovaj odudara svojom patetikom.

Drago mi je da ti se dopao i nalazim ga na mnogim listama ali film nema nikakve kvalitete. Prica je toliko uobicajena i predvidljiva (je l oni se na kraju filma zaljube -vau)

Likovi ne zasluzuju nikakve simpatije - Drajfus je cini mi se standardan. Marsa Mejson, ne uspeva da ispliva zbog pateticnog karaktera kojeg glumi a mala devojcica je naravno puna mudrosti...

Odvratan film, za buduce narastaje - slobodno preskociti.

Link to comment

Ha! Navučeš nas slatkorečivošću i lažnim obećanjma, a posle "žali se Zakintosu"!

 

Ocad prvo njemu pm sa utiscima na odobrenje, pa onda da postuješ, a ne ovako! Dosta jebilo!

Link to comment
7 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ha! Navučeš nas slatkorečivošću i lažnim obećanjma, a posle "žali se Zakintosu"!

 

Ocad prvo njemu pm sa utiscima na odobrenje, pa onda da postuješ, a ne ovako! Dosta jebilo!

+1 :mad:

 

gori si od Dzejmsa, otera me s filma:(

Edited by Majo
Link to comment
3 hours ago, zakintos said:

 

Ovde moram da reagujem. Posto se radi o mojoj omiljenoj filmskoj dekadi. Prosto mi ovaj odudara svojom patetikom.

Drago mi je da ti se dopao i nalazim ga na mnogim listama ali film nema nikakve kvalitete. Prica je toliko uobicajena i predvidljiva (je l oni se na kraju filma zaljube -vau)

Likovi ne zasluzuju nikakve simpatije - Drajfus je cini mi se standardan. Marsa Mejson, ne uspeva da ispliva zbog pateticnog karaktera kojeg glumi a mala devojcica je naravno puna mudrosti...

Odvratan film, za buduce narastaje - slobodno preskociti.

'bem ga. ja sam taj film gledao pre milion godina. nije remek delo, čak ništa posebno ali jeste "divotinja za vikend". daleko od odvratnog. nije ništa više "odvratan" od raznoraznih lav stori počev od ali mekgrou do ovih danas ala aniston. imam ga na disku, zimus sam ga pustio ženi i priji ovde na selu. bile su zadovoljne. odvratne filmove i serije svakodnevno prikazuju na TV.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...