Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

On 25.4.2018. at 13:41, Plavimost said:

Priča se da Infinity War razbija

 

Da je kraj ludilo

 

 

Gledao večeras, meni totalno očekivan kraj. Ako hoće neko spoilere... pitajte.

Link to comment

Odgledao i ja, zadovoljan sam. Ovo je jbno najkompleksniji film u istoriji kinematografije, imao je uvod od 15 i kusur filmova i preko 30 bitnih likova. I mislim da su uspeli da to sve dosta dobro uklope i ishendlaju, dobar je tajming filma, dovoljno mracan, a opet smesan i zabavan.

 

I mislim da su odradili odlican posao sa trejlerima, skoro sve scene iz trejlera se desavaju u prvih pola sata filma, prakticno nula ozbiljnih spojlera mozes da vidis u njima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Почех да гледам Џесику и у првој епизоди је било толико глупости да ја не вјерујем. Након онако добре прве сезоне, тачно нису знали шта да раде изгледа. Натјераћу се да погледам још једну-двије, ако се не поправи, немам намјеру ићи до краја.

 

Иначе, Панишер и прва сезона Џесике су нешто најбоље од суперхеројских серија.

Link to comment

Ja sam pri kraju prve sezone JJ (deseta epizoda) i ovo je dosta dobro (no vidim po vasim komentarima, da je druga sezona dosta slabija).

Link to comment

Da da... selebriti sestra se ponasa potpuno besmisleno i to bas dosta nervira. Jos kad joj se pridruzi sajdsou Bob u tim glupostima...  al opet dzesika je :heart:... sledeca sezona ili spinof ce verovatno biti jos gori :(

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

@ArleKino jesi doterao do kraja Flasha i Erova? Na sta lici?

 

nisi mene pitao, al da kazem :D

 

ideja ove sezone erova nije bila losa i sam kraj je ok, zanimljiva postavka za narednu sezonu (mozda u njoj vidimo realizovan scenario za green arrow film, super max, koji je bio u planu davnih dana, ima tome mozda i vise od 10 godina) ali je izvedba svega bila jako losa cak i za erov standarde. 

 

kod flesha ko prezivi svu onu pseudonauku i patetiku, ubice ga "ti to mozes, mi to mozemo, pronadji snage i dobrog u sebi" tlapnje. aaa majko, udavise! 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...