Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta ga znam, meni je taj odnos tonija i dženifer ključ serije, tamo gde se toni prikazuje onakvim kakav jeste. maestralni kontrapunkt

 

a kraj je jedan od najboljih u serijama ikada, trenutno mi pada na pamet samo deuce kao bolji završetak, al oni su tome posvetili maltene celu sezonu

 

 

e

i leftovers

 

Six feet under pa sve ostalo, što se tiče kraja serije.

 

A bome i kvaliteta.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

@Lancia

 

A reci kakva muzika piči kroz svih 6 sezona!

Dobar izbor, HBO mu nije dao da menja uvodnu muziku, zato je dao sebi oduska kroz odjavne stvari. Sad gledam, ne mogu da nadjem jednu od tih, kad Toni ulazi u bolnicu da obidje sina ide neka otkacena juznoamericka pojalica...

Inace, super sto nije ufitiljio s jednim pravcem muzike, vec bukvalno ima svega.

Link to comment
22 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

(......) trenutno mi pada na pamet samo deuce kao bolji završetak, al oni su tome posvetili maltene celu sezonu

 

 

 

The Deuce je fenomenalna od početka do kraja a ja sam još uvek zaljubljen u Candy/Eileen

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 26.5.2021. at 20:12, Moća said:

Ja sam do kraja serije namrzeo Tonija jbg.


Od pocetka druge sezone pa do kraja je bio sve veci i veci supak, narocito u 5, 6a i 6b. 

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:


Od pocetka druge sezone pa do kraja je bio sve veci i veci supak, narocito u 5, 6a i 6b. 

Maestralni supak, medo pitomih ociju i osmeha, koji se u sekundi pretvori u zver.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...