Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Dobro, Toni da je u srednjim tridesetim ima smisla, deca mu imaju 12-15 godina a sigurno nije žurio sa porodičnim stvarima.

 

Tu je Kris previše star, serija ga tretira kao da je neki balavac u ranim dvadesetim. Meni su i on i Eid (Mubarak) prematori za tu nezrelu blentavu ulogu koja se traži.

Link to comment

Ima pristojan HBO tv film "Gotti" sa Assanteom u glavnoj ulozi, koju je maestralno odglumio. Pusi ima veliku ulogu, glumi mu brata, Poli glumi Polija, jelte, zatim, tu je i Corrado u ulozi consiglierija, glavni FBI tip je ista njuška kao i u seriji... sigurno sam još nekog propustio...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Završih opet sa premotavanjem svih 86 ep, i opet me razvali kraj. Scena sa Juniorom u bolnici, uh :cry: 

 

Restoran i Don’t stop believing pogledao par puta, kao ni posle prvog gledanja te 2007. ni sad nisam stekao osećaj da se bilo šta tu odigralo, ubačena je tona suspensa ali mislim da je to sve. A s obzirom da je Carlo flipnuo, Tonija je vrv čekala možda i gora sudbina od brzog kraja. Chase je odradio 360 zakucavanje, misterija će ostati mnogo pošto ne bude ni njega ni nas.

 

Opet ko bi napravio move na njega - pročitah skoro teoriju o Patsiju, kao ultimativna osveta za blizanca, ali ne pije mi vodu, nema on ni muda nit mu je to pametno pred orodjavanje sa Sopranovima. Brooklyn ostaje kao jedina opcija, moguće da bi poslali poruku da nisu slabići i da ko fol osvete gazdu kog su btw prodali. Ako su ga i roknuli, tipujem na 2 crnca, to bi bila karma na kraju posle tone rasizma prema njima tokom cele serije, plus priče o crncima koji su ga u mladosti “napali” pa je propustio pljačku kad je Blundeto najebo. Takodje za sva ubistva su uglavnom angažovani uličari, retko likovi kao ovaj u Members Only jaši koji ode u wc i važi za glavnog osumnjičenog na internetima. 

Edited by ducca
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 4.9.2020. at 2:15, ducca said:

Završih opet sa premotavanjem svih 86 ep, i opet me razvali kraj. Scena sa Juniorom u bolnici, uh :cry: 

isto krenuo reprizno, prva repriza i fino vozi, lepo je ostarila

s06e19 je možda najbolja epizoda nekog serijala koji sam gledao

 

remek delo

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

"he killed 16 Czechoslovakians guys"

То је баш царски. Једна од ретких епизода у којој сам имао за кога да навијам...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...