Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

Meni ovo zadiranje u lore, jbg, ako je open ending serije, ne čačkaj mečku :/

mislim dobra je fora, ali opet zarad reklame dopisivati Bibliju, uf, rizično 

 

Ček, zašto? U mojoj glavi Toni je ubiven i njemu pada mrak na oči u poslednjoj sceni. Porodica je živa.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

 

Ček, zašto? U mojoj glavi Toni je ubiven i njemu pada mrak na oči u poslednjoj sceni. Porodica je živa.

Vidiš, o tome i pričam. Što samo Toni? Poenta priče je da ne znamo ko je živ ko je mrtav, ovo nekako kao oktrivanje trika mađioničara. 

Link to comment

Zato što se lakše robija za ubistvo jednog krimosa, nego za ubistvo cele porodice i jednog deteta :D to mi nekako atentatska logika.

 

Mada kontam šta hoćeš da kažeš, ovo mi je leglo zato što ih nikad nisam smatrao mrtvima ali ko jeste njemu je ovo skroz bezveze.

Link to comment

Ma u posljednjih 20 godina svako je neku svoju logiku razvio, svaka teorija ima smisla (ili nema) ali nekako onako jebitačan kraj treba da ostane as it is, baš je fora da nam svima ostave da i dalje raspetljavamo je li ili nije. Mislim, ta serija je, što bi Čola reko - ne bi ja tu ništa diro. 

Jebi je, kad je napraviš tako savršenu, jedan od usuda je što poslije toga nema čačkanja, a posljedično nema ni cijeđenja para :D

Mislim, eto ispade da ima, ali nekako nije to to, ko oni reunioni bendova :D

Link to comment
Meni ovo zadiranje u lore, jbg, ako je open ending serije, ne čačkaj mečku :/
mislim dobra je fora, ali opet zarad reklame dopisivati Bibliju, uf, rizično 

Previše učitavaš u reklamu jbg, nidje veze sa potencijalnim epilogom serije. Dobar vibe i ništa više. Svakako su ukrali show i samom Superbowlu po trendovanju na mreži noćas, tako da je reklama pun pogodak.
  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...