Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

ma sta vam je ljudi, obicna reklama...

 

moguce da sam vec pisao ali ja bi bas voleo tu jos jednu epizodu - sta je bilo posle posto je toni "otisao"

ko ga je prodao, ko preuzima ekipu... kako bi regovala dr melfi kad sazna i ono najzanimljivije karmela i deca... sto neko rece nije karmela ta koja bi ustajala ujutru u 07:00h i da ide na sljaku, vrv bi prodala kucu i otisla na nesto "skromnije" mislim love ima al gde na kojim racunima u kojim rupama pitanje je kolika je ta suma koja je njoj poznata... trebao bi naslednik tonija da se brine o njima ali avaj tesko tome koji od drugog zavisi...

mada meni ta prica oko love je jedna od mana u seriji, cas se stekaju za 300 dolara cas pricaju o nekim silnim milionima

a opet

mozda bi jos ta jedna epizoda bila visak i sjebala onako genijalan kraj

  • -1 2
Link to comment

U assetima mnogo (vila s bazenom, kevina kuca, Karmelina kuca ona na plazi, jahta, troje/cetvoro kola, udeli u biznisima i kombinama, verovatno sam i zaboravio stosta), u kesu kontam i ne bas milione. Kockao se k'o konj, izdrzavao gomilu udovica, placao advokate, podmicivao politicare, pandure, etc., cashflow mu uvek zavisio od NY i stalno je karabudzio i mutio nesto.

Karmajn i sin su kapiram imali mnogostruko vise nego on, a Toni kapiram da je bio tu negde na nivou Dzoni Seka. 

 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Karmajn i sin su kapiram imali mnogostruko vise nego on, a Toni kapiram da je bio tu negde na nivou Dzoni Seka. 

 

Teško da je Johnny Sack manje zaradio od Tonija u karijeri pribiližno istog trajanja, NYC i Jersey nisu uporedive sredine, zato su ih Njujorčani kroz celu seriju tretirali kao nekakve rođake sa sela. 

 

Glupo je uopšte spekulisati, to kao sad kad bismo nađagali da li je više para namlatio kriminalac iz Beograda ili kriminalac iz Pančeva.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Glupo je uopšte spekulisati, to kao sad kad bismo nađagali da li je više para namlatio kriminalac iz Beograda ili kriminalac iz Pančeva.

 

tu je ključno koji je od te dvojice član žvaljarskog klana :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Teško da je Johnny Sack manje zaradio od Tonija u karijeri pribiližno istog trajanja, NYC i Jersey nisu uporedive sredine, zato su ih Njujorčani kroz celu seriju tretirali kao nekakve rođake sa sela. 

 

Glupo je uopšte spekulisati, to kao sad kad bismo nađagali da li je više para namlatio kriminalac iz Beograda ili kriminalac iz Pančeva.


Da, ali je Toni 10 godina bio sef, a Dzoni 10 meseci. :D 

Dzoni Sek je sigurno imao mnogostruko vise od Ralfija, Silvija i Polija, ali od Tonija kontam da ne. 

Bila je u jednoj epizodi njegova imovinska karta™ kad je vec gulio mardelj (nekoliko meleona, ne secam se tacno), pa je posle nosonja kupio Mazerati u po cene, a debeli Bobi kucu u po cene. 

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Bila je u jednoj epizodi njegova imovinska karta™ kad je vec gulio mardelj (nekoliko meleona, ne secam se tacno), pa je posle nosonja kupio Mazerati u po cene, a debeli Bobi kucu u po cene. 

 

To što su mu plenili je bilo zvanično, on the books, ko zna koliko je ostalo van dometa države i ko je to razgrabio.

 

I da je Toni pao, ne znam da li bi mnogo šta imali da mu uzmu osim one kućerine. Ali to svakako ne bi bilo sve što je imao.

 

Zar se nije kroz seriju stalno provlačilo koliko Toni zavidi toj Lupertaci ekipi na novcu koji oni trpaju u džepove? To što su uzeli ekipu iz Džerzija za partnere oko građevina na reci je bio samo mali deo njihovog sveukupnog posla. Ali je Soprano klanu to bio ogroman deo, od ključnog značaja.

Link to comment

Meni je vise upadalo u oci kako Poli, Ralfi, Krisi i ekipa zavide koliko ide Toniju, a koliko njima. :D

Ali moguce da si u pravu, Dzonijeva zena ima svoj postanski broj, a Tonijeva krade iz hrane za patke. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:


Da, ali je Toni 10 godina bio sef, a Dzoni 10 meseci. :D 

Dzoni Sek je sigurno imao mnogostruko vise od Ralfija, Silvija i Polija, ali od Tonija kontam da ne. 

Bila je u jednoj epizodi njegova imovinska karta™ kad je vec gulio mardelj (nekoliko meleona, ne secam se tacno), pa je posle nosonja kupio Mazerati u po cene, a debeli Bobi kucu u po cene. 

5 miliona, ako se dobro secam.

 

Mislim da je i Toni tu negde.

Link to comment

Johnny Sack je potrošio na Alegrino venčanje kolko beše para - $400k, i to iz mardelja, Toni je samo progutao knedlu. On kao underboss NY porodice je sigurno uzeo više od Tonija kao bossa u NJ, plus koliko je krenulo da kaplje kad je nasledio Carmajna.

  • +1 1
Link to comment

Bila je ona epizoda kad se Dzoni der'o k'o konj na zenu sto trosi toliko i da ne moze da je vodi na odmor u Italiju jer nema love. 

Jedna od onih njegovih 0-100 temper tantrum scena. :laugh:

Link to comment

ma to za lovu po meni nije dobro uradjeno, kao sto rekoh cas nekakvi silni milioni cas se stekare za 300 dolara ?!

kada je kris usao u porodicu a poli mu dao da vodi kladjenje rekao mu je svaki vikend mora doneti najmanje 6 soma dolara... kad su bili na onom vencanju na kraju prve sezone kad se kao proculo da im je murija za vratom pusi se zali jer je dao mladencima 1000 dolara pa je isao da im ih uzme

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...