Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Scena kad Furio stoji pored pijanog Tonija i pisaju ispred helikoptera u AC i tacno vidis kako razmislja da ga gurne na elisu!!!

Karmela sa Vik Mustom, tapetarom, koji je zet Roberta Patrika (zaboravih kako se zove u seriji) koji je sve prokockao, inace Tonijev skolski. Te partije pokera su epske scene takodje...

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

... Kad je Poli ugusio babu jastukom jer ga je uhvatila kako joj pljacka ustedjevinu pa se pravio blesav. :laugh:

 

A kevu mu izbegavali u starackom domu, on popizdeo :lol:

 

Kad rece kevu, u stvari tetku.

Link to comment

kraj serije je avangardno genijalan

ali sam se cesto pitao kako bi izgledala sledeca epizoda

kako bi regavala karmela sin cerka, na njihove oci je ubijen toni, sta bi bilo sa njima, melfi kad vidi da je toni otisao, ko ga je pustio niz vodu, ko bi preuzeo porodicu...

Link to comment

Iskreno, mislim da su ubijeni svo cetvoro. Glorified crew preuzima Petsi, Poli umire ubrzo, ali su sad statisticka greska i drze mrvice, a NY masinerija ih usisava i stavlja pod svoje. 

Ima jedna scena kad Petsi i Burt pokusavaju iznudu u nekom malom coffee shop-u (a-la Starbucks), pa ne uspeju jer je korporacija a ne mali biznis... Pa kazu 'It's over for the little guy.' Isto to se desilo i familiji.

Link to comment

Najbolja riba u seriji mi je bila Valentina La Paz :wub:

ICc2lEt.jpg

 

A najjaca fora je bila kada je Toniju rekla sta je sve radila Ralfiju :laugh:

 

 

Link to comment

Ja sam se dosta bavio muzikom iz Sopranosa (nešto sam i ovde pisao o tome, https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/topic/17297-Priča-o-pesmi#entry2235779).

To je serija o kojoj bi se mogli pisati tomovi knjiga, neverovatan koloplet važnih detalja koji se otkrivaju pri svakom novom gledanju. Čak preporučujem da se više kopa po komentarima na YT nego po objavljenim esejima, jer su lični doživljaji prava mala riznica.

Sent from fav toy

Link to comment

upravo počeo opet s01e01, kako red nalaže

 

zanimljivo je sad pratiti likove kad znaš kako će se razvijati njihova priča(sudbina)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...