Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

On 25.9.2021. at 16:19, Meazza said:

Volim tu seriju, ali do kraja sam zamrzeo sve likove u njoj. Osim psiholoskinje, koja je konacno shvatila sa kim ima posla.


Artijevu zenu zelim jednom u daljoj buducnosti sebi. 

A i dobra je picka realno. 

Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:


Artijevu zenu zelim jednom u daljoj buducnosti sebi. 

A i dobra je picka realno. 

Artijeva žena je prava milfača ali ovde meazza misli na glavne likove. Mislim ljudi su kriminalci i oslikani su verno tako da teško tu može biti simpatija.

Link to comment

Tu nema diskusije. :D 

Genijalno napisana serija, psihopate poput Ralfija ili Polija su bogovi humora. 

Petsi koji izgleda kao najbenigniji medju njima krene cevlju s poda na Krisija s pistoljem. :ziga:

Link to comment

Znaci mislio sam da cete da me razapnete :D 

 

Serija jeste genijalna, prava umetnost. Nakon sto sam je zbindzovao doziveo sam neki zen, ne mogu da vam objasnim na sta mislim. Kao da si proziveo vec jedan zivot, a ovo ti je sad drugi, i sad si vec iskusan i kapiras da je sve u redu i nemas zbog cega da brines.

 

Interesantno da nemam zelju ponovo da je gledam.

Link to comment
Streetlights, people
Livin' just to find emotion
Hidin' somewhere in the night
Workin' hard to get my fill
Everybody wants a thrill
Payin' anything to roll the dice
Just one more time
Some will win
Some will lose
Some were born to sing the blues
Oh, the movie never ends
It goes on and on, and on, and on
  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Meazza said:

 

 

Interesantno da nemam zelju ponovo da je gledam.


Vraca se na 2, 3 godine. :D

Ja sam gledao tipa prvi put s 12, pa s 15, pa s 20, pa s 23, pa s 27 i sad nedavno s 30. I posle svake ture nesto novo. 

Najvece govno u seriji je bez ozbiljne konkurencije Dzenis, gora i od matere. 

Osim sto je genijalno napisano, kasting je jos genijalniji, bukvalno po meni apsolutno svaki lik je spot-on izabran. Zamislite seriju gde je Toni Siriko Dzunior, a Rispoli ili Van Zant (Jackie Aprile Sr./Silvio) Toni, ili gde je Rej Liota Ralfi, a Lorejn Brako Karmela. (slusao sam onaj podcast, moglo je vrlo lako ovako da se zavrsi, bili su ovi glumci u razmatranju za ove uloge).

Nemoguce. 

Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:


Artijevu zenu zelim jednom u daljoj buducnosti sebi. 

A i dobra je picka realno. 


Užasno iritantan lik, posebno posle razvoda kad se kao “sredi” i “obezobrazi”. 
A i na ovim okupljanjima u RL je sva kao da je glavni lik. 
 

 

Link to comment

Serija je najbolja ikad al Meazza je pogodio sa tim momentom , meni je kliknulo kada je Toni zacepio Kristofera. Ne mogu bas da kazem da mrzim likove jer su fantasticno odradjeni, u rl frikove u stvari izbegavas, u velikom luku, nemaju smisao za humor, na prvu lazu i varaju, nista vredno i nista zivopisno. Verujem da su sami sebi zanimljivi, a spolja kao pojava, dovoljno da se prave filmovi. Postoji Life on the street al ne mozes policajce naslikati bogato, nacelno dobri momci, sad kad uporedim mozda su mogli i bolje a ovo ne moze bolje. Znam da je Poli bio mafijas u rl, ovo je neki moj utisak. Kad stignem gledam ponovo, sve sto imam je od 1 gledanja komplet i delove po jutjubu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...