Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Juce je u prepodnevnom terminu na HBO 3 bila ona epizoda iz prve sezone kada Tony pretera sa kombinacijom prozac + lithium.

Pa pocne da mu se prividja nova zgodna komsinica Isabella, koju ni manje ni vise tumaci jedna jedina Maria Grazia Cucinotta :wub:

 

  • +1 1
Link to comment

Inače u prethodnim gledanjima nikad nisam primetio ili obratio pažnju, ali S3 Ep2 - ona u kojoj umire Livia, tokom epizode Toni dolazi kod nje kući da joj donese više ne znam ni šta i imaju neki dijalog gde nju uglavnom snimaju iza ledja ugao kamere, ili kad nešto priča to su one njene standardne I wish Im dead, i Whatever sa odmahivanjem ruke ali deluje neprirodno cela ta scena i njen lik - zapravo je Nancy Marchand to leto pre snimanja Sezone 3 umrla pa je Chase morao da izmeni dobar deo radnje te sezone (pošto je trebalo da se vrti oko onih kradenih avio karata i njenog potencijalnog svedočenja protiv Tonija), a tu scenu su snimili sa dublerkom kojoj su kompjuterski dodali Livijin lik i ubacili par njenih standardnih izjava kako bi napravili koliko je moguće da bude realistično pre nego što objave da je preminula. Možda i suvišno ali eto, ko bude gledao ponovo nek obrati pažnju. 

 

 

Inače bilo kakvi pollovi i pominjanje drugih serija na ovoj temi je svetogrdje. Apelujem da se sa tim prestane ili prebaci na neku drugu temu. Zahvaljujem. 

Edited by ducca
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Inace otac Intintola je u pilotu bio neki drugi glumac.

 

Meni je i Gandolfini u pilotu delovao kao drugi glumac jer mi je stigao na red tek posle tamo negde pete-šeste sezone odgledane. Ne samo što je mlađi i mršaviji, nego je i čitav ton bio skroz drugačiji u poređenju sa kasnijim sezonama. Gledam ono kako juri po parku kolima i pokušava da potkači lika koji mu duguje pare u po bela dana, i teško mi da povežem da je ista serija u pitanju.

Link to comment
47 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Meni je i Gandolfini u pilotu delovao kao drugi glumac jer mi je stigao na red tek posle tamo negde pete-šeste sezone odgledane. Ne samo što je mlađi i mršaviji, nego je i čitav ton bio skroz drugačiji u poređenju sa kasnijim sezonama. Gledam ono kako juri po parku kolima i pokušava da potkači lika koji mu duguje pare u po bela dana, i teško mi da povežem da je ista serija u pitanju.

 

Isti utisak. Cela atmosfera vuce na zajebanciju, kad sede ispred Centanisa i piju kafu ide neka muzikica pa krupan plan Pusija i Polija. Kao neka komedija.

Kris ceka Emila Kolara da ga rokne i radi "kate" iz karatea :D

Link to comment
On 8.8.2020. at 11:41, Weenie Pooh said:

 

Meni je i Gandolfini u pilotu delovao kao drugi glumac jer mi je stigao na red tek posle tamo negde pete-šeste sezone odgledane. Ne samo što je mlađi i mršaviji, nego je i čitav ton bio skroz drugačiji u poređenju sa kasnijim sezonama. Gledam ono kako juri po parku kolima i pokušava da potkači lika koji mu duguje pare u po bela dana, i teško mi da povežem da je ista serija u pitanju.

 

Pilot je sniman 1997, ostatak sezone naredne godine, a emitovano 1999. Tako da Toni jeste u pilotu mladji i tanji upadljivo. Inače, tokom snimanja pilota Gandolfini je imao samo 36 godina, što mi je kad sam čuo podatak bio ozbiljan wtf momenat. (od Imperiolija aka Krisa je stariji nepunih 5 godina samo)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...