Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

nekima kao vini je problem da se "maskira u strazara", a neki kao ja kada vide prvog strazara u oklopu prvi instinkt im je da ga ubiju (na spavanju recimo) i uzmu mu taj oklop

Link to comment
21 hours ago, Calavera said:

nije problem, mene je sramota za nas obojicu!!!

 

ozbiljno, nisam ni znao da je moguće nabildovati se toliko da možeš da priuštiš pokolj do tamo. ja sam u prvom pokušaju probao s borbom i smlatio me prvi lik na koga sam naleteo, posle toga se nisam ni zajebavao s nečim sem taktičkog povlačenja :sleep:

 

Vrlo je moguće, ali je opako smaranje. Doduše, smaranje su i vežbe sa Bernarom. Ima ono stado ovaca i dve krave na drugoj strani sela, pa udri. Ponovo se pojavljuju kad se malo udaljiš. Oprema se obezbeđuje tako što se priđe usamljenom stražaru sa leđa, pa ga onesvestiš i mazneš šta ima. Vrlo brzo se osvesti i vrati u normalu. Čak sam uspeo da obijem onaj hard locked chest u Skalicu. Jednom rečju game over, sad u stvari uživam u igri bez većeg maltretiranja.

Link to comment

Slažem se, gubi se svrha, tj. da se igra kako je zamišljeno. Šmek KCD-a je upravo da si slabašan seljak, kovačavev sin i da lagano postaješ dobar. Ali nisam mogao da izdržim, morao sam ovo da probam.

Link to comment

Zaboravio sam i onog smrdljivog giganskog bandita, koji te sjebe kad se vratiš u Skalic, pa te takvog Tereza vozi u Ratau, sam odrao k'o vola, ali je besmrtan, džaba ga lemaš. :D

Link to comment
Zaboravio sam i onog smrdljivog giganskog bandita, koji te sjebe kad se vratiš u Skalic, pa te takvog Tereza vozi u Ratau, sam odrao k'o vola, ali je besmrtan, džaba ga lemaš. [emoji3]
Pa da, plot armor :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Konacno sam tehnicki osposobljen da zaigram sta mi je volja.:happy:

Sada je tesko odluciti kome se carstvu privoleti.

Pillars of Eternity su vec instalirani, a posle ce uslediti i drugi deo. Assassin's Creed-Syndicate je spreman takodje, a tu je i Rise of the Tomb Raider.

Taman je i Cyberpunk 2077 najavljen da izlazi za par dana.

Link to comment
On 6.12.2020. at 15:14, Calavera said:

vidim da nisi daleko stigao po tome što ti je theresa neka random seljančica, ona je verovatno glavni ženski lik u igri :D

 

A kako da znam koja je kad sam prozujao kroz njeno dvorište puno Kumana u deliću sekunde :D 

 

Ta bežanija mi je high point igre, dobro je da sam batalio jer vidim pominje se ovde neki plot armor i linearni narativ...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...