Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

On 29.3.2021. at 17:04, Tale said:

Neće, samo ne znam još uvek kome. Prva zamišljena adresa bi bila ambasada NRK.

Pisao sam ambasadi i nisam dobio odgovor.

Juče iz zezanje nešto oko 6:30 prosledim mejl na adresu MSP. Oko 7:15 mi zvoni telefon, zovu iz MSP da me zamole da im u odgovoru na njihov mejl kratko prepričam na šta se odnosi predstavka na službenom jeziku Republike Srbije. Kažem ok, navali posao i odgovorim im tek sinoć oko 21h.

 

U 22:30 mi stiže mejl od dežurne službe MSP gde me obaveštavaju da će učiniti sve iz svoje nadležnosti.

 

Zaprepašćen sam.

Link to comment
  • 3 weeks later...

e ali 4c/8t više nije dovoljan za igretine :tongue: kažu da se u odnosu na šestoglave procesore kod četvoroglavih javljaju mickro zamrzavanja, seckanja koja se vide golim okom

- ima testova na youtubu kako rade savremeni aaa naslovi, sa grafama od 1000+ € koje ionako ne možete kupiti, gde je jasno vidljiv bottleneck zbog cpu, kada se gledaju low 1% fps-ovi

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nije bas komponenta, ali je mnogo bitan deo kompjuterske opreme - stolica.

 

Dakle, pukla mi stolica, kreten krenuo da se isteze i vec napukla stolica (odvaljen levi naslon) pukao nacisto. E sad, to moze da se zalepi, ali ne bih to. Posto zena radi od kuce, treba joj pristojna stolica.

 

Zato pitanje za programere, gejmere, razne kancelarijske ljude i zene, koju stolicu preporucujete... cifra nek bude 200e pa mozda malo vise ako bas mora.

Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

Zato pitanje za programere, gejmere, razne kancelarijske ljude i zene, koju stolicu preporucujete... cifra nek bude 200e pa mozda malo vise ako bas mora.

 

U toj klasi do 200e se obično preporučuje Ikea Markus, malo je tvrđe i nešto kraće sedište, ali stolica je za klasu iznad bilo čega što se može naći po kojekakvim Forma Ideale, Jysk i sličnim mestima / klasičnim salonima nameštaja. Ako ti se ide u sitna creva imaš na benchmark forumu (mislim da nije reklama jer je specifično pitanje) veliku temu o radnim stolicama gde pokriveno skoro sve što se može naći kod nas u prodaji.

Edited by Time Crisis
slovo
  • Hvala 1
Link to comment

Citao sam tu temu, svi pominju Markus koga nema mesecima na stanju.  Ima neki MB stolice koji na sajtu imaju zilion stolica, ali gospoda rade od 9 do 17h... i subotom 10-13h, a ja to video u 14h :cry:  

 

Hvala u svakom slucaju... trazim dalje

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Pritom je sad jeftinija nego pre 6-7 meseci, tada je bila preko 30.000

 

Quote

Availability: Nema na zalihama

 

K'o i Markus :)

Link to comment

 

JÄRVFJÄLLET (sa rukohvatima) mehanizam isti ko Markus, garancija 10 god. dodatna ergonomska podešavanja dostupno i u ženskoj bež boji, cca 200 eur, požurite piše vrlo niske zalihe ;)

 

 

jaervfjaellet-kancelarijska-stolica-s-ru

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...