Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

malo mi je kretenski kad stave na te krofne parče neke postojeće čokoladice ko ovaj kinder bueno... podseti me na onu tortu od čokoladnih bananica i kokakole i tome slično.

Link to comment
On 21/3/2018 at 7:21 PM, darling said:

ovo je, inace, moj oprostajni burek. sta je nekad bilo, vise biti nece. zbogom!

 

 

6 minutes ago, darling said:

zbogom torte i kolaci. od danas okrecem novi list u zivotu. iskreno sam vas volela, ali mi necete nedostajati. 

:sad:

Tajni-recept-Jelene-Djokovic-Hranjiva-su

 

Link to comment
3 hours ago, darling said:

zbogom torte i kolaci. od danas okrecem novi list u zivotu. iskreno sam vas volela, ali mi necete nedostajati. 

:sad:

zauvek? što darling? odlično ti je išlo pripremanje, a ti si bar imala meru u konzumiranju. 

nedostajace nam tvoji recepti!

Link to comment

Bili danas čoporativno kod Gđe Mirkov.

 

Kontinuitet kvaliteta na nivou, stvari su ili bolje ili iste. Ima i novih stvari, žena nahvalila Pavlovu.

 

Paris - Brest sa pistaćima je poezija, tart sa čokoladom i slanom karamelom nestvaran. 

 

Za ovo i za Crnu Ovcu ne žalim kad pojedem slatko

Link to comment

Čili desert u Miamiamu pre neko veče.

Pošto ime ne otkriva ništa o sadržaju, najpre smo pitali, a kako je krenulo nabrajanje, odmah smo rekli: može!

Osnova je od fino samlevene urme/smokve, prelivena kremom od vanile, kokosa, sa ljuskama lešnika i badema, laticama nekih cvetova (valjda jestive!?) i ljutinom čilija. Dezert se jede kašikom, osnova tvrđa i slađa u kontrastu sa kremom, koji osvežava i hladi, dok je upotreba čilija tako dobro odmerena da te ljutina tek povremeno razonodi.

Ponoviću u najskorije vreme, makar ne bio riba, nego ovan!

 

Ukradena fotografija

 

rsz_dsc_0953_copy-1.jpg

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...