Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Pretučen holandski državljanin
Beograd -- Holandski državljanin, slovenačkog porekla, Denis Brezavscek, pretučen je noćas nedaleko od Ekonomskog fakulteta, saznaje B92. Pretukla su ga četvorica mladića, koje je policija zatekla na licu mesta i privela. Brezavscek je rekao za B92 da za napad nije postojao nikakav motiv i da jedini razlog može biti to što nije srpski državljanin.“Presreli su me u Karađorđevoj ulici nedaleko od Ekonomskog fakulteta I pošto sam pevušio neku makedonsku pesmicu, prišli su i pitali me odakle sam. Kada sam rekao da sam iz Holandije počeli su da me tuku I šutiraju,” kaže Denis.On navodi da je prebijanje prestalo tek kada su naišla dva policajca.Nakon napada, Brezavscek je prevežen u Urgentni centar.Portparol Urgnetnog centra Drago Jovanović rekao je za B92, da je zbog težine povreda mladić zadržan na ortpediji, ali operacija najverovatnije neće biti potrebna.
Vreme je za novo slanje slika.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Drago mi je sto je decko OK, nadam se da je imao prilike da upozna normalan i pravi Beograd, pre nego sto je naleteo na ove ovu (izvinjavam se modteamu na izrazu) fasisticku stoku!

Link to comment
Drago mi je sto je decko OK, nadam se da je imao prilike da upozna normalan i pravi Beograd, pre nego sto je naleteo na ove ovu (izvinjavam se modteamu na izrazu) fasisticku stoku!
da, izuzetno je ok sa sjebanim kukom i polomljenom butnom koskom.i da cestitam ivicinoj policiji na sjajno odradjenom poslu, prvo sto pustise takvu bagru da trosi vazduh i terorise okolo, a onda sto pustise prebijenog da se sam snalazi i juri prijatelje da ga voze do urgentnog centra.
Link to comment
da, izuzetno je ok sa sjebanim kukom i polomljenom butnom koskom.
Nisam znao, poslednji put kad sam slusao vesti,bilo je da je OK i da moze iz bolnice brzo.S obzirom na to da su mi psovke obrisane, samo cu reci sledece-:rant:angry.gif:fur:
Link to comment

ja bih pohvatala ne samo te mlade ljude vec i njihove roditelje, rodjake i prijatelje i zatvorila u neku psihijatrijsku kliniku i onda objasnjavala iznova i iznova da nismo vise u 19.om ni 20.veku i da nama vise ne vladaju ni turci ni hrvati ni komunisti i da je rat odavno gotov i da nema razloga da u bilo kome vidimo neprijatelja jer smo sami sebi najveci neprijatelji i da ... ma jebes ga, zatvorila bih ih i bacila kljuc

Edited by nasumica
Link to comment

Umesto nekog od planiranih trznih centara u gradu (npr. Ada Huja, Trosarina, Visnjica, itd.) treba izgraditi jednu veliku - ludnicu. Jednu veliku halu za ludake. Jer ih ima ocigledno dovoljno. Ovi sto prebijaju turistu pa ga onda mole da ih ne prijavi (! - to mi je vrhunac celog ludila), pa onda onaj sto je odsekao psu 4 sape vrlo precizno, pa jedno pola nekih politickih stranaka, itd. Neka to bude jedna velika bela kocka (ko Usce, samo sve belo) u koju cemo sve te psihijatrijske slucajeve strpati. Jer ovo vise ne moze da se podvede pod kriminal, kriminal je uglavnom racionalan i ima neki interes. Ovo je ludilo.

Link to comment
Umesto nekog od planiranih trznih centara u gradu (npr. Ada Huja, Trosarina, Visnjica, itd.) treba izgraditi jednu veliku - ludnicu. Jednu veliku halu za ludake.
Nema potrebe, samo adaptirati nekoliko postojecih, uz njihov dobrovoljni rad. Za poslovodju bih reaktivirao starog dobrog Jovu Kapicica.
Link to comment

navijaci partizana su u parizu imali transparent na kome je pisalo "kurva umire". cenim da je to poruka brankici posto drugog objasnjenja nema.

Link to comment

Da, na derbiju je bio transparent posvecen smrti kurve zvezde ili tako nesto...

Edited by dusan1975
Link to comment

Jedan od likova profilisanih u Insajderuhttp://www.blic.rs/Vesti/Hronika/189704/Navijacima-Crvene-zvezde-po-osam-godina-zatvora-zbog-pokusaja-ubistva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...