Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Radisa je u sustini rekao da primitivna drustva i primitivni ljudi zahtevaju primitivne mere, i da zapadna Evropa (onakva kakvom je on zamislja) predstavlja vrhunac ljudskog drustva. No sve mi je to nebitno u poredjenju sa tezom da finu (njegovu) decu ne treba tuci, a onu koja su odrasla u bedi i zlu - treba. Ja ne mogu da shvatim da nekome uopste moze pasti na pamet da koristi argument "ima dece koju treba tuci, zato sto razumeju samo taj jezik". To je Dikens, jebote.

Edited by vasudeva418
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Ja ne mogu da shvatim da nekome uopste moze pasti na pamet da koristi argument "ima dece koju treba tuci, zato sto razumeju samo taj jezik". To je Dikens, jebote.
To je nemoc. Edited by cedo
Link to comment
Ne preteruj Vaso.Malo od toga shto si napisao je Radisha rekao.Ako se negde deshava vishe ubistava, onad nije rasisticki evolucionizam reci da negde zhivot manje vredi.Shto se tiche batina i dece, to je neshto na chemu treba da se radi, i rekao bih da si Radishi uchitao malo vishe od onoga shto je rekao, a stavljanjem na ignore listu ne postizhesh nishta.Ne zhelim da nastavljam diskusiju o ovome, jer naprosto ne zhelim ikoga da branim. Ustvari, ne znam ni zashto ovo pishem, ali eto ... pozdrav.
Da, dobro si protumačio šta mislim... Uostalom, nisam ja nigde rekao da decu treba tući... Ja samo kažem, do načina kako se prema deci postupa, od samog njihovog rođenja, i ona će različito da reaguju na spoljne pritiske...No dobro... Svako vidi ono što želi u mom pisanju... :)Havala na branjenju, u svakom slučaju... Mislim da smo se mi razumeli, iako se ne slažemo :)Edit:@vasudeva ako me još nije banovaoAko konstatujem neku činjenicu, da li ti misliš da je ja i podržavam? Ako konstatujem da je negde loše, ti misliš da ja smatram da je to dobro? Ako sam toliko nerazumljivo napisao, ok... Ali mislim da se nijednom nisam vrednosno odredio prema tome... Samo konstatovao, i pokušao da rastumačim zašto je to tako...INAČE, ZA MENE JE SVAKI ŽIVOT SVETINJA, SVAKI, bez obzira ko je ko i šta je šta, OSIM, života čoveka, koji samoinicijativno odluči da izigrava boga i ubija druge ljude... Takav ne zaslužuje da živi, i to je moj stav... Edited by radisa
Link to comment
  • 2 weeks later...

DS je izgleda pronašla alternativan i, za divno čudo, delotvoran metod da makar klubovima stavi malo soli na rep. Za huligane ćemo videti.U lepo isplaniranoj, sondiranoj i sinhronizovanoj akciji, najpre je Đilas najavio mogućnost uskraćivanja Zvezdi i Partizanu da koriste sportske objekte u vlasništvu grada, ukoliko se sa tribina i dalje budu čuli užasi koji se čuju u poslednje vreme. Klubovi su ovaj prvi udar iskulirali ali im je Branko Radujko na čelu jurišnih jedinica Telekoma Srbija jutros probio sve linije odbrane, prostom i jednostavnom najavom da će raskinuti sponzorske ugovore ukoliko se košarkaški klubovi ne ograde od pevanja o klanjima, ubijanjima i silovanjima drugih ljudi, koje je postalo sinonim za njihove utakmice. Nije prošlo pet minuta a iz KK Partizan je stigla puna i nedvosmislena ograda. Para vrti gde burgija neće. Ovog puta Predrag Danilović nije baljezgao u fazonu: "Možda je Insajder policijska emisija a možda i nije, možda Brankicu Stanković treba sačekati u mračnoj ulici a možda i ne treba, ne mogu ja to da znam..." već je momentalno znao da je ono što su huligani pevali zajedno sa igračima za svaku ogradu i osudu, i da se više ne sme ponoviti.Follow the money, ako su već civilizacijske tekovine zakazale.Edit: doduše izjava mu je više bila u fazonu: "Ograđujem se od svega lošeg što se ikada u istoriji dogodilo na bilo kom mestu u svemiru, a što se u slučaju kluba na čijem sam čelu manifestovalo kroz neodgovorno ponašanje veoma male šačice prisutnih gledalaca koji sigurno ne predstavljaju većinu na našoj tribini" ali i takva u poređenju sa onom od pre 10 dana predstavlja kvantni skok. Barem za takvog šalabajzera i foliranta.

Edited by beowl
Link to comment

Svaka cast za Djilasa i Radujka, a i za DS koji je konacno poceo da se ponasa kao vlast. Najstrasniji hejt za Danilovicevo desetodnevno pederisanje i trazenje nacina kako da se ne zameri najvernijima.

Link to comment
posle ovoga bi bilo skroz u redu da drzava skine sa sise ova 2 parazitska udruzenja, oko kojih se okuplja najgora gamad ove zemlje, pa nek se sami snalaze.
mene ako se sete na dan bezbednosti, sete se...-_-
Link to comment

Nista ovde nije odlicno odradjeno. Ovo jeste napredak, ali dok ne vidimo bagru u zatvorima zbog svega sto su pocinili, nikakve DSove pretnje uskracivanjem sponzorstva i gostoprimstva u gradskim objektima nece resiti problem. Pretpostavimo da se skandiranje ponovi. Epilog je taj da Partizan nece vise moci da igra u Pioniru. Tome samo lud covek moze da se raduje, znajuci da ce taj sto je vodio navijanje i dalje na slobodi.

Link to comment
Pretpostavimo da igraci napuste teren i kazu da nece da izadju dok najverniji narkomani ne prekinu da vredjaju.
ne znam otkuda ta ideja da su najverniji ujedno i narkomani. razumeo bih da takvu recenicu cujem od moje babe kojoj je "sve to ludo i drogirano"... Edited by pacey defender
Link to comment
ne znam otkuda ta ideja da su najverniji ujedno i narkomani. razumeo bih da takvu recenicu cujem od moje babe kojoj je "sve to ludo i drogirano"...
Mozda si u pravu. Narkomani umeju da budu gospoda za te shabane.
Link to comment
http://www.novinepress.co.rs/sr/vesti/vest...stadionima.htmlOva resenja deluju skroz dobro, ali se opet vracamo na to da nije dovoljno doneti novi-zakon da bi se stvari popravile. Mislim, oni su nam i pre dve godine kada su doneli prethodni pricali da ce sada stvari biti bolje, pa se to nije dogodilo.
Najverniji će moći da prate tekme u prijatnom društvu. Pozdravljam. :)
ne znam otkuda ta ideja da su najverniji ujedno i narkomani. razumeo bih da takvu recenicu cujem od moje babe kojoj je "sve to ludo i drogirano"...
Do 20%.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...